info

Palangos koncertų salės kasos veikia 2 val. iki renginio pradžios !

RENGINIO DATA
2019-03-21
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:30 val.
BILIETŲ KAINA
19.50 - 32.50
PIRKTI BILIETUS

PRIME ORCHESTRA simfo-šou ''Pasauliniai hitai''

Unikalus projektas „Prime Orchestra“ atvykstą į Lietuvą! Kovo 21 dieną Palangos koncertų salėje skambės išskirtinio vokalo savininkų, grupės ir orkestro atliekami pasauliniai roko, pop ir elektronikos hitai.

Savo pasirodymuose „Prime Orchestra“ atskleidžia kitokį, negirdėtą žymiausių kūrinių skambesį. Šiuolaikinių hitų garsai čia pinasi su klasikiniais orkestro elementais, o scenoje vienu metu pasirodo ne tik grupė ir orkestras, bet ir geriausi Ukrainos vokalistai ir elektronikos elementais koncertą papildantis didžėjus.

Palangoje projektas atliks grupių „Red Hot Chili Peppers“, „Metallica“, „Depeche Mode“, „Police“, „Imagine Dragons“, taip pat Adele, Billy Joel, Tina Turner bei kitų geriausius hitus.

Simfoninio šou „Pasauliniai hitai“ ir „Prime Orchestra“ istorija prasidėjo 2014 metų pavasarį. Nuo tada projektas buvo pristatytas daugiau nei 300 šalių visame pasaulyje, o jį, didžiausiose šalių koncertų salėse pamatė tūkstantinės minios.

Pasiruoškit emocijų ir kokybiškų muzikinių eksperimentų pliūpsniui – geriausi šių dienų hitai pritariant orkestrui Palangoje skambės kovo 21 dieną!

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

1 pertrauka

Organizatorius

VšĮ "Metų pramogos"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer