PASTABA! Renginys jau pasibaigė

info

Palangos koncertų salės kasos veikia 2 val. iki renginio pradžios !!

RENGINIO DATA
2019-09-12
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
25.00 - 58.75
PIRKTI BILIETUS

VIAČESLAVAS BUTUSOVAS. NAUTILUS POMPILIUS (ATŠAUKTAS)

Pranešame, kad VIAČESLAVAS BUTUSOVAS / ВЯЧЕСЛАВ БУТУСОВ. NAUTILUS POMPILIUS koncertai Lietuvoje atšaukiami dėl techninių priežaiščių.

Renginiai neįvyks:
Rugsėjo 10 d. – Koncertų salė “Compensa”, Vilnius
Rugsėjo 12 d. - Palangos koncertų sale, Palanga.

Dėl bilietų grąžinimo ar keitimo į kitus renginius prašome kreiptis į renginių organizavusios įmonės SIA ARKADA LTD atstovus:

SIA ARKADA LTD
Brivibas g. 136-1 Ryga, Latvija
Tel +371 26 191 370
El.p. laura.timofejeva1@gmail.com

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

 

Jubiliejinis koncertas legendinės grupės Nautilus Pompilius 35-erių metų proga „Sudie, Amerika!“

 

Didžiulis įvykis ir tikra šventė rusiško roko gerbėjams – Viačeslavas Butusovas vėl atliks legendinės grupės Nautilus Pompilius dainas. Į Lietuvą muzikantas atveža jubiliejinę programą “Sudie, Amerika!“. Žiūrovų laukia nuostabi, kartais tiesiog hipnotizuojanti scenografija, video vaizdai – koncertinių įrašų ir epizodų iš kino filmų kronika, taip pat šiuolaikinė autorinė pažįstamų dainų traktuotė.

 

2017 metais buvo švenčiamas Nautilus Pompilius 35-metis, kurį lydėjo stulbinanti sėkmė ir absoliutus anšlagas. Visos kartos istorija buvo pavaizduota serijoje didelių koncertų, kurių nuostabus sceninis apipavidalinimas  buvo susijęs su mėgstamomis ir atpažįstamomis dainomis. Daugelio žiūrovų pageidavimu jubiliejinė programa “Sudie, Amerika!“ nuskambės bisui!

 

Muzikinė epocha, pavadinimu Nautilus Pompilius, per 35 metus daug ko išmokė mus: ir klausytojus, ir muzikantus.  Išmokė girdėti daugiau, jausti giliau, kvėpuoti visa jėga ir nelikti abejingiems – nei supančiai aplinkai, nei tiems, kurie yra šalia mūsų, nei patiems sau. „NAU“ sugebėjo sukurti ne vienos kartos himną, - aktualų, šiuolaikišką, kupiną prasmės ir jausmo. Kažkada Ilja Kormilcev pasakė: „Šita muzika gyvuos amžinai“, ir šie žodžiai tapo pranašiški.

 

Kūrybinis „Nautilus“ startas įvyko 1982 metais Sverdlovske, to paties pavadinimo roko klube, kuris visada asocijuosis būtent su šia komanda ir jos nepamainomu lyderiu Viačeslavu Butusovu.

 

Grupės Nautilus Pompilius istorija – tai tikras gyvenimas, su visais keblumais ir permainomis, romantika ir aistromis, bet pagrindinis jos tikslas visada buvo kūryba. Dešimtys įrašytų hitų, tūkstančio žmonių visame pasaulyje žinomų ir mylimų, emocijos ir prisiminimai, kurie visam laikui pasilieka širdyse tų, kurie savo kelią nueina kartu su NAU – tai pagarbos vertas rezultatas.
 


Beje, apie rezultatus kalbėti anksti – geriau ir toliau siekti naujų gairių, ryškių dainų ir bendrų atradimų. Didysis solinis koncertas “Sudie, Amerika!“ – tai ilgai lauktas protrūkis, tai naujas įsigilinimas į praeities prasmę su projekcija į esamąjį laiką, panaudojant neįtikėtiną scenografiją ir muziką! Rugsėjo 12-ąją Palangos koncertų salėje savo pasakojimą pratęs naujas mūsų bendros istorijos puslapis .

 

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatyta

Organizatorius

SIA ARKADA LTD

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer