info

Palangos koncertų salės kasos veikia 2 val. iki renginio pradžios !!

RENGINIO DATA
2020-02-28
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
25.00 - 40.00
PIRKTI BILIETUS

Pasión de Buena Vista

Renginys „Pasión de Buena Vista“, turėjęs vykti 2020-02-28 Palangos koncertų salėje, yra atšaukiamas. 
Bilietų grąžinimas vykdomas iki 2020-02-29.

Jei bilietai pirkti fizinėje kasoje, juos grąžinti ir taip atgauti pinigus galite kreipdamiesi el. paštu pagalba@kakava.lt. 

 

Aistringi ritmai, temperamentingi šokiai ir dainos, skleidžiančios kubietišką dvasią, – visa tai daugybę apdovanojimų pelnęs Kubos muzikos ir šokio projektas „Pasion de Buena Vista“.

 

„Pasión de Buena Vista“ – geriausias būdas per kelias valandas nukeliauti, pamatyti ir pažinti egzotiškąją Kubą: pasinerti į jos kultūrą, gatvės šėlsmą, kur netrūksta nei temperamentingų šokių, nei puikiai visiems pažįstamų lėtų baladžių, nei pašėlusių ritmų. Kuboje muzika ir dainos nėra tik pramoga – tai gyvenimo būdas, užkoduotas kiekvieno kubiečio kraujyje.

 

Pasirodymo Lietuvoje metu išgirsite puikiai pažįstamas melodijas ir mėgausitės profesionalių šokėjų pasirodymais, skambant Kuboje gimusiai mambai, rumbai ir ča ča ča, bei pasaulį pakerėjusiai salsai. Tai neeilinė galimybė susipažinti su turtinga Kubos kultūra ir muzikiniu paveldu: čia galima išgirsti autentiškų sonritmų, pamatyti tradicinį danzon šokį ir pajusti autentišką šalies dvasią.

 

Geriausius Karibų jūros salos muzikantus, dainininkus ir šokėjus jungiantis šou „Pasión de Buena Vista“ yra vienas žymiausių Kubos tradicijas puoselėjančių projektų pasaulyje. „Buena Vista Band“ – profesionalūs, talentingi muzikantai, kurie, naudodamiesi perkusiniais (būgnais, kongais, timpalais) ir pučiamaisiais (trimitais, trombonais) instrumentais, bosine gitara, fortepijonu ir kubietiška tres gitara, perkelia žiūrovus į tikrą kubietišką vakarėlį. Profesionalūs dainininkai atlieka populiarias kubietiškas dainas, atskleidžiančias salos gyventojų sielos gilumas. Absoliuti laisvė, laukinė dvasia, meilė ir aistra, gyvenimo džiaugsmas – visa tai kiekviename judesyje perteikia iš Kubos sostinės Havanos kilusi profesionali šokėjų trupė „El Grupo de Bailar“.

 

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatyta

Organizatorius

UAB „Bravo events”

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer