info

Palangos koncertų salės kasos veikia 2 val. iki renginio pradžios !!

RENGINIO DATA
2019-11-13
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
30.50-50.50
PIRKTI BILIETUS

Bel Suono

„Bel Suono“ – tai trys fortepijono virtuozai, daugelio prestižinių muzikinių konkursų nugalėtojai, sukūrę analogų pasaulyje neturintį fortepijoninį šou „Piano Magic“. Šiuolaikinis klasikinių kūrinių atlikimas trimis fortepijonais pritariant gyvo garso grupei ir lydimas specialiųjų efektų bei šviesų šou – tai visiškai naujas muzikinio šou formatas, kuris pirmą kartą bus pristatytas ir Lietuvos žiūrovams.

 

Ko gero, net negalėtume įsivaizduoti, kad L. van Bethoveno ar J. S. Bacho kūriniai gali skambėti visiškai kitaip, bet tuo pat metu taip pat gerai ir didingai. „Bel Suono“ repertuare – klasikiniai A. Vivaldi kūriniai, skambantys dubstep ritmu, P. Čaikovskio, M. Ravelio ir kitų žymių kompozitorių kūriniai, supinti su kitų muzikos žanrų elementais. „Bel Suono“ taip pat pateikia savą šiuolaikinių kūrinių interpretaciją. Grupės „Maroon 5“ daina „Like Jagger“, kultinio serialo „Sostų karai“ garso takelis, „Queen“ daina „Bohemijos Rapsodija“ ir kiti populiariosios muzikos kūriniai trijų fortepijonų magijos dėka įgauna visiškai naują ir klasikinį skambesį.

 

Trijų fortepijonų magija – taip galima pavadinti tai, ką žiūrovai mato scenoje. Klasikiniai kūriniai dar niekada neskambėjo taip moderniai ir naujoviškai. Šiuolaikinis prisilietimas prie pasaulinės klasikos sukuria visiškai kitokį, iki tol negirdėtą skambesį.

 

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatyta

Organizatorius

UAB „Bravo events”

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer