info

Palangos koncertų salės kasos veikia 2 val. iki renginio pradžios !!

RENGINIO DATA
2019-08-24
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
17.80 - 32.80
PIRKTI BILIETUS

VASAROS ŽVAIGŽDĖS

Š.m. rugpjūčio 24 diena Palangai taps ypatinga. Tą šeštadienį garsiame Lietuvos kurorte rinksis didelis būrys ,,žvaigždžių‘‘ tai:

 

MERŪNAS

GINTARĖ JAUTAKAITĖ

OVIDIJUS VYŠNIAUKSAS

ONA KOLOBOVAITĖ ir

LIUDAS MIKALAUSKAS

 

Visi jie dalyvaus koncerte "Vasaros žvaigždės". Koncertas bus tarsi atsisveikinimo preliudija su besibaigiančia vasara. Dar šiek tiek ir ... vasara baigsis. Tai bus puikus muzikinis akordas visiems, kurie susirinks į Palangą palydėti praeinančios vasaros.

 

Na, o tie, kurie apsilankys šiame koncerte, bus ne vieni. Kartu su jais bus visas būrys ,,Žvaigždžių‘‘.

 

Ir sunku, net įsivaizduoti, kuri ,,žvaigždė‘‘ spindės labiau: ar MERŪNAS, kuris su Kauno simfoniniu orkestru sugeba pakerėti Berlyno filharmonijoje susirinkusius žiūrovus, ar ONA KOLOBOVAITĖ, kuri savo ,,angelišku‘‘ balsu ir išvaizda pavergia savo žiūrovus. O gal OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS, kuris televizijos konkurse visus paguldo ,,ant menčių‘‘. O kur dar ,,Triumfo arkos‘‘ laimėtojas LIUDAS MIKALAUSKAS, kuris vienas sugeba ,,pajungti‘‘ visą minią ir nusivesti paskui save į ,,pasaulio kraštą‘‘. Bet juk palaukite – tą vakarą scenoje pasirodys ir vakaro staigmena - GINTARĖ JAUTAKAITĖ, kuri vienintelė iš Lietuvos atlikėjų gali pasigirti SONY firmoje išleistu soliniu albumu.

 

Na, jau turbūt supratote, kad rinktis teks Jums. Tačiau, kad galėtumėte RINKTIS, reikės padėti ir pastangų. Mažiausia ką galite padaryti – nedelsiant įsigyti bilietą. Ar manote, kad suvėlavę galėsite jų gauti?

Nuolaidos

Netaikomos

Organizatorius

VšĮ "Renginių sala"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer