info

Palangos koncertų salės kasos veikia 2 val. iki renginio pradžios !!

RENGINIO DATA
2019-12-27
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
29.50 - 44.50
PIRKTI BILIETUS

Kastytis Kerbedis

Po itin sėkmingo vasaros sezono Kastytis Kerbedis surengs šventišką žiemos koncertą. Didžiausią metų šventę kartu su charizmatiškuoju dainininku ir geriausiomis jo dainomis pasitiksime gruodžio 27 d. Palangoje.

 

Išskirtinį balso tembrą turintis Kastytis Kerbedis jau bemaž keturias dešimtis tvirtai žengia savo muzikiniu keliu nesibaimindamas naujovių, bet ir nesivaikydamas aklai madų. Apgalvodamas kiekvieną savo pasirodymą iki menkiausių detalių, gerbėjams jis kaskart dovanoja pavydėtinos energijos, geros nuotaikos ir profesionaliai atliktos muzikos vakarą. Nepriekaištingu stiliumi scenoje ir gyvenime pasižymintis atlikėjas aukštus reikalavimus kelia ne tik sau, bet ir visiems, dirbantiems kartu su juo. Todėl kiekvienas jo koncertas skamba kokybiškai, atrodo įspūdingai ir nuo pat pirmos dainos verčia šokti taip lyg niekas nemato ir dainuoti kartu!

 

„Mano publika yra pati geriausia! Jie energingi, drąsūs, gražūs. Tokie pat kaip aš! – šypsosi K. Kerbedis. – Man jie be galo brangūs, todėl kiekvieną kartą koncertuodamas siekiu aukščiausio lygio ir atiduodu labai daug savęs, bet gaunu irgi daug. Ir viskas tik dėl žiūrovų!“

 

Akivaizdu, kad žiūrovai Kastytį myli – jis kviečiamas į įvairius televizinius projektus, į jo koncertus susirenka tūkstančiai, jo dainas „Dėl Tavęs galiu“, „Pienių vynas“, „Sakale, lėk“ ar „Nakty“ mėgsta ir mintinai moka ne viena klausytojų karta. K. Kerbedis vertinamas dėl jo išskirtinio balso, itin tikslaus atlikimo, profesionalumo, energijos ir šimtaprocentinio atsidavimo scenoje.

 

Atlikėjas lauks puikiai nusiteikusių pajūrio gyventojų. Praleiskite šventišką žiemos vakarą su nuostabiuoju Kastyčiu Kerbedžiu ir jo nepabostančia muzika.

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatyta

Organizatorius

"Bravo events"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer