info

Palangos koncertų salės kasos veikia 2 val. iki renginio pradžios !!

RENGINIO DATA
2019-12-31
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:40 val.
BILIETŲ KAINA
24.10 - 33.10
PIRKTI BILIETUS

Queen Show su Jeronimu Milium

„Queen Show“ sugrįžta galingas kaip niekad!

 

Festivalyje „Untold City“ triuškinančia jėga sceną užkariavęs ir minią šėlti privertęs „Queen Show“ su Jeronimu Milium sugrįžta! Galingas kaip niekad jis taps tikra žiemos švenčių ugnimi. Pasiruoškite energijos sprogimui šį gruodį!

 

Naujuosius metus su „Queen Show“ pasitikite Palangos koncertų salėje.

 

Dar niekada šis populiarus ir gilias tradicijas turintis projektas neskambėjo tokios stiprios sudėties: Jeronimas Milius (vokalas), Tomas Varnagiris (gitara), Vytis Smolskas (klavišiniai), Martynas Garbačas (boso gitara), Jonas Lengvinas (mušamieji) ir galingas pritariantis kolektyvas „Vilnius Voices“ (vad. Kristina Žaldokaitė).

 

Kiekvienas šou muzikantas – aukščiausios klasės savo srities profesionalas, todėl jiems susibūrus draugėn, „Queen Show“ tampa itin aukšto kokybės standarto projektu. J. Miliaus balso galia ir jo nepaprasti vokalo duomenys visiems melomanams gerai žinomi. Iki šiurpuliukų nuostabu stebėti, kaip lengvai ir be įtampos jis gali sudainuoti net sudėtingiausius „Queen“ kūrinius.  Tomas Varnagiris ne veltui vadinamas gitaros virtuozu – „Queen“ kūriniai – puiki terpė jo meistriškumui atsiskleisti. Kaip taikliai sako J. Milius: kiekviename mūsų gyvena „vidinis Freddie“ ir per „Queen Show“ jis būna išlaisvinamas.

 

„Queen Show“ skamba „One Vision“, „We Will Rock You“, „I Want To Break Free“, „Don‘t Stop Me Now“, „Somebody To Love“, „Radio Ga Ga“, „Under Pressure“, „The Show Must Go On“, „We Are The Champions“ ir kiti „Queen“ kūriniai, kuriuos gerbėjai moka mintinai.

 

Ryškiausias karūnos deimantas – „Bohemian Rhapsody“ vertas specialaus aptarimo! Drauge su pritariančia grupe „Vilnius Voices“ muzikaliai itin sudėtingas ir didelį emocinį krūvį turintis kūrinys suskamba taip, kad pats Freddie nerastų priekaištų.

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

1

Organizatorius

VšĮ "Kultūra visiems"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer