info

Palangos koncertų salės kasos veikia 2 val. iki renginio pradžios !!

RENGINIO DATA
2019-12-07
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
Nemokama
PIRKTI BILIETUS

GINTARINĖ SNAIGĖ 2019: TARP ŽEMĖS IR DANGAUS

Gruodžio 7 d. Palangos koncertų salėje bus pagerbiami labiausiai to nusipelnę palangiškiai. Šventinių apdovanojimų metu šiais metais gintarinės snaigės tarsi tvyros ore. Pasirinkę tokią vakaro formą, renginio organizatoriai žiūrovus kvies pagerbti Palangos gyventojus ar čia dirbančius žmones, kurie savo prasmingais darbais ir gerumu praturtino 2019 metus.

 

Tarp žemės ir dangaus

 

Nemokamo šventinio vakaro metu žiūrovai bus pakviesti pasinerti į stebuklingą ir simbolinę ,,Gintarinės snaigės“ kelionę, sujungsiančią žemę ir dangų. Šioje kelionėje sutiksite keturias gamtos stichijas – ugnį, orą, vandenį ir žemę, kurias žiūrovams padovanos ne tik Lietuvos, bet ir užsienio atlikėjai, specialiai šiam vakarui parengę šventišką, stebuklingo laukimo ir neišdildomų įspūdžių kupiną meninę puokštę.

 

Šventinio vakaro pasirodymai, žaismingai ir simboliškai apjungsiantys keturias stichijas, bus netikėti ir kaustantys dėmesį, nes šiemetinės „Gintarinės snaigės idėja – lyg tikrai snaigei tvyroti tarp žemės ir dangaus. Scenoje vienas kitą keis iš Ispanijos ir Lenkijos atvykę atlikėjai, publikos dėmesio lauks ir Lietuvos atlikėjai – žiūrovai bus pakviesti į improvizuotą ir gyvai kuriamą smėlio džiazo fiestą.

 

Vakaro metu scenoje žiūrovai išvys Anną Filipowską – talentingą ir nusipelniusią artistę bei sportininkę iš Lenkijos, daugkartinę pasaulio gimnastikos čempionatų laureatę.

 

Taip pat Čilėje gimusį ir užaugusį artistą Francisko Rojas Dyvinetz, kuris pristatys tik šio amžiaus pradžioje šiuolaikinio cirko artistų išpopuliarintą mono lanko techniką. Šiuo metu Francisko gyvena Barselonoje, o didžiąją metų dalį su savo soline programa aktyviai gastroliuoja po visą pasaulį.

 

Išskirtinis, labai iškilmingas bei įspūdingas bus ir smėlio džiazo pasirodymas kartu su Jurgita Minderyte ir Sauliumi Šiaučiuliu. Šis duetas scenoje gyvai kurs unikalius smėlio ir džiazo meno kūrinius, kurie skelbs „Gintarinės snaigės nominacijas.

 

Pagerbs už gerumą

 

Jau antrus metus vyksiantis „Gintarinės snaigės renginys yra skirtas pastebėti bei pagerbti tuos žmones, kurie savo tyliais, tačiau svarbiais bei prasmingais darbais sušildo aplinkinių kasdienybę, nušviečia ją ryškesnėmis bei šiltesnėmis spalvomis. Šventinio vakaro metu skelbiamos garbingos Gintarinės snaigės nominacijos ir įteikiami Gintarinės snaigės ženklai tiems žmonėms, kuriems turime už ką padėkoti, bei kuriais norime didžiuotis. Paprastai tai būna kuklūs žmonės – mūsų artimieji ar kaimynai, kurie gerus darbus daro tyliai, nesiekdami už tai atlygio, įvertinimo ar viešumos. Jų nuveikti darbai nebūtinai turi būti didingi – norint praskaidrinti kito žmogaus kasdienybę, kartais pakanka tiesiog pasidalinti paprastu gerumu. O sulaukusiems šio nesavanaudiško gerumo, juk taip norisi už tai padėkoti bei sušildyti paties geradario širdį ir jam parodytu dėmesiu bei pagarba.

 

Šventinis renginys „Gintarinė snaigė 2019“ Palangos koncertų salėje vyks gruodžio 7 d. 19 val. Renginys yra nemokamas, tačiau organizatoriai atkreipia dėmesį – vietų skaičius yra ribotas.

 

 

Nuolaidos

Renginys nemokamas

Pertrauka

20 min.

Organizatorius

VšĮ „Palangos investicijų valdymas“

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer