PASTABA! Renginys jau pasibaigė

info

Palangos koncertų salės kasos veikia 2 val. iki renginio pradžios !!

RENGINIO DATA
2020-05-24
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:30 val.
BILIETŲ KAINA
17.68 - 27.78
PIRKTI BILIETUS

Orestas ir Džilda Vaigauskai. Muzikinis reviu „Legendinės legendos“

Mieli DOMINO teatro žiūrovai,

Atsižvelgiant į Vyriausybės nutarimą, karantino trukmę pratęsti iki gegužės 31 d., informuojame, kad DOMINO teatro svečių Oresto ir Džildos Vaigauskų muzikinis reviu „Legendinės legendos“, turėjęs įvykti gegužės 24 d. Palangoje yra perkeliamas. 

Kai tik bus panaikintas draudimas organizuoti masinius renginius, informuosime apie karantino metu turėjusių įvykti spektaklių perkėlimą.

 

Iškilus klausimams prašome detalesnės informacijos ieškoti DOMINO teatro svetainėje https://www.dominoteatras.lt/naujienos/ arba kreiptis el. paštu: info@dominoteatras.lt.

 

Būkime sveiki!

 

Muzikinis reviu – humoro šou

 

Mieli, mylimi, visada žavūs ir stebinantys aktoriai Ineta Stasiulytė ir Aistis Mickevičius kviečia artimiau susipažinti su savo kuriamais personažais, sparčiai populiarėjančiais visoje Lietuvoje  – tai legendarinis estrados duetas ORESTAS IR DŽILDA VAIGAUSKAI, kurie švenčia savo sceninės veiklos jubiliejų ir ta proga kviečia į savo muzikinį reviu „Legendinės legendos“.

 

Reviu – tai pramoginis vaidinimas, sudarytas iš atskirų teatro bei muzikos numerių. Kauniečių ORESTO IR DŽILDOS VAIGAUSKŲ muzikiniame reviu skambės auksinės estrados melodijos. Be to, liesis pokštai iš legendarinės poros asmeninio gyvenimo, o taip pat stebins muzikinės staigmenos, Legendinė Loterija ir fantastiški duetai su kitomis estrados legendomis.

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

1

Organizatorius

VšĮ „Komedijos teatras“ („Domino“ teatras)

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer