info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2021-02-15
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:30 val.
BILIETŲ KAINA
17.50 - 57.50
PIRKTI BILIETUS

Teatralizuotas ispaniškos muzikos koncertas HISTORIA DE UN AMOR (PERKELTAS)

Brangūs klausytojai,

 

Informuojame, kad atsižvelgdami į rugsėjo mėn. teisės aktais nustatytus naujus reikalavimus, susijusius su atstumais tarp renginių lankytojų ir saviizoliacijos iš Latvijos atvykstantiems žmonėms, negalime tinkamai suorganizuoti rugsėjo 19 d. Palangos koncertų salėje turėjusio įvykti Teatralizuoto ispaniškos muzikos koncerto „HISTORIA DE UN AMOR“ (jis buvo perkeltas iš kovo 13 d.) ir esame priversti jį perkelti į 2021 m. vasario 15 d.

 

Žiūrovai į perkeltą koncertą bus įleidžiami su tais pačiais bilietais – papildomai jų keisti nereikės.

 

Jeigu data, į kurią perkeliamas renginys, Jums netinka, iki spalio 2 d. kreipkitės el. paštu pagalba@kakava.lt.

 

Atsiprašome už nepatogumus.

 

 

Lietuvoje puikiai pažįstamas temperamentingas ir charizmatiškas atlikėjas Ištvan Kvik pristato išskirtinę programą HISTORIA DE UN AMOR. Jam talkins ypatinga viešnia iš Latvijos, išskirtinio balso savininkė Samanta Tina kartu su gyvo garso grupe ir latino muzikos stiliaus šokėjais.

 

Koncerte išgirsite hitais tapusias ispaniškas dainas apie meilę bei nuostabiausius duetus, kuriuos atlieka pasaulinės žvaigždės: Andrea Bocelli, Luis Miguel, Julio Iglesias, Enrique Iglesias, Alejandro Sanchez, David Bisbal, Gipsy Kings, Christina Aguilera, Jennifer Lopez bei kiti.

 

Teatralizuotame koncerte meile pripildyti kūriniai skambės originalia ispanų kalba, naujos aranžuotės ir profesionalių muzikantų grupė suteiks šioms dainoms kitokį skambesį.

 

Programoje parodoma meilės istorija nuo dviejų žmonių susitikimo iki išsiskyrimo. Pagrindinis herojus išgyvena tikrą jausmų audrą: pirmąją meilę, aistrą, pyktį, tačiau jam ši istorija yra ypatinga, paliekanti gilų pėdsaką gyvenime.

 

Žiūrovai šioje meilės istorijoje atras ne vieną sau artimą situaciją ir emociją.

 

Ryškūs kostiumai, aistringa choreografija, nuostabi muzika, puikūs balsai, ore sklandantis meilės jausmas sukurs nepakartojamą renginio nuotaiką.

 

Režisierius Marius Jampolskis.

 

Nuolaidos

10% nuolaida dviems bilietams studentams, moksleiviams ir senjorams, su palangiškio kortele.

Pertrauka

1

Organizatorius

MB "Publika"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer