info

Palangos koncertų salės kasos veikia 2 val. iki renginio pradžios !!

RENGINIO DATA
2020-08-30
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
32.00 - 40.00
PIRKTI BILIETUS

VREMYA I STEKLO (PERKELTAS)

Informuojame, kad renginys VREMYA I STEKLO, kuris turėjo įvykti balandžio 18 d. 19:00 val. Palangoje yra perkeliamas į rugpjūčio 30 d. 19:00 val. Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginio data prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Prašymai priimami iki balandžio 30 d.
Grąžinimai bus atlikti per 30 kalendorinių dienų pasibaigus valstybiniam karantinui, o pasikeitus grąžinimo tvarkai bilietų platintojas informuos atskiru pranešimu.

 

VREMYA I STEKLO - populiariausia Ukrainos grupė atvyksta į Lietuvą su koncertiniu turu. Daugybę apdovanojimų pelniusi ir ne sykį įvairių radijo stočių TOP'uose dominavusi grupė. Jų ritmai išveda iš proto milijonus gerbėjų, ivaizdį ir šokių judesius kopijuoja, o klipai surenka šimtamilijonines peržiūras.  Artimiausiu metu grupė paskelbs šokiruojančią naujieną ir atskleis visas koncertinio turo užkuliusių paslaptys. 

 

Šimtai kilovatų šviesos ir garso, daugybė spec. efektų ir galingi pirotechniniai sprendimai! Dar niekur nematyti įspūdingi ir ryškus kostiumai, ballet-show šokių kolektyvas ir nepakartojamas grupės atlikėjų duetas sukurs nepamirštamą reginį. Atlikėjai žada įspudingą šou.

 

Mes garantuojam - tai bus galinga "bomba", stipriausias metų koncertas!

 
 
Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatyta

Organizatorius

UAB "Gyvas garsas"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer