info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2021-10-21
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
26.00 - 41.00
PIRKTI BILIETUS

Nacionalinis Sakartvelo baletas "Sukhishvili" (ATŠAUKTAS)

Nacionalinio Sakartvelo baleto „Sukhishvili“ pasirodymas, turėjęs vykti šių metų spalio 21 d. Palangos koncertų salėje, Palangoje yra atšaukiamas.

 

Susigrąžinti pinigus už bilietus galite kreipiantis tiesiogiai į renginio organizatorių, nurodytą ant Jūsų bilieto el. paštu laura@shownet.lt iki 2021 m. rugsėjo 26 d. imtinai, pridedant bilietus ir pirkimo čekį, jei bilietai buvo pirkti kasoje. Grąžinimai bus įvykdyti iki 2021 m spalio 10 d.

 

 

Sakartvelo pasididžiavimas – nacionalinis baletas „Sukhishvili“ – sugrįžta į Lietuvą! 2021 m. spalio 21 dieną Palangos koncertų salėje Jūsų lauks užburiantis šokio reginys.

 

Šimtamečių šokio tradicijų ir modernaus baleto sintezę demonstruojantis „Sukhishvili“ pasirodymas – tai amą atimanti pažintis su Sakartvelo (Gruzijos) kultūra. Žemės traukos nepaisantys šokėjai ir jų skraidantys durklai, aistringas šokis ir kruopšti, išskirtinio fizinio pasirengimo reikalaujanti choreografija sukuria neįkainojamą ir išties didingą reginį.

 

75 metus skaičiuojantis ir Sakartvelo tautos palikimą puoselėjantis šokėjų kolektyvas yra liaupsinamas visame pasaulyje. Iš šimto šokėjų susidedančiai trupei plojo didžiausios koncertų salės – „Sukhishvili“ aplankė per 100 pasaulio valstybių ir įspūdingais šokiais jau sužavėjo daugiau nei 90 milijonų žmonių, o trupės pasirodymai apibūdinami tokiais epitetais kaip „aštuntasis pasaulio stebuklas“, „scenos viesulas“ ir „Gruzijos magija“.

 

„Nacionaliniai Sakartvelo šokiai yra išskirtiniai savo įvairove bei šokių judesių turtingumu. Kiekvienas jų turi savą pasakojimą bei atspindi sunkią Europos ir Azijos žemynų sankirtoje gyvenančių žmonių istoriją“, – „Sukhishvili“ atliekamus šokius pristato trupės meno vadovė ir baleto įkūrėjų anūkė Nino Sukhishvili.

 

Stebuklinę „Sukhishvili“ choreografiją papuošia nacionaliniai kartvelų kostiumai, o pasirodymą sustiprina baleto pasirodymuose skambanti gyva muzika. Kartu su šokėjais keliauja ir autentiškais tautos instrumentais grojantis orkestras. Visas „Sukhishvili“ trupės menas kaip didžiausia vertybė perduodama iš kartos į kartą – šiuo metu balete jau trečia Sukhishvili šeimos šokėjų ir muzikantų karta.

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

20 min.

Organizatorius

VšĮ “Metų pramogos

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer