info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2021-08-02
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
35.35 - 60.60
PIRKTI BILIETUS

Vera Brežneva (PERKELTAS)

Informuojame, kad 2020 m. rugpjūčio 19 d. Palangos koncertų salėje turėjęs vykti Veros Brežnevos koncertas yra perkeliamas į 2021 m. rugpjūčio 2 d. Bilietai, įsigyti į šių metų koncertą galios ir kitais metais.

 

Jei įsigijote bilietus į renginius, kurie dėl koronaviruso buvo perkelti į naują datą, ir ši nauja data jums netinka, vadovaujantis 2020 m. gegužės 13 d. įsigaliojusiu COVID-19 (koronaviruso infekcijos) paskelbto karantino sukeltų pasekmių poveikio vartojimo sutarčių dėl renginių organizavimo paslaugų teikimo vykdymui įstatymu savo bilietus galite iškeisti į atitinkamos vertės kuponą. Šiuo kuponu galėsite pasinaudoti pirkdami bilietus į kitus organizatoriaus renginius. Kuponas galios 12 mėn. nuo jo išdavimo. Jei per šį laikotarpį nerasite sau tinkamo renginio, kuponą galėsite grąžinti per 14 dienų nuo jo galiojimo pabaigos ir atgauti pinigus.

 

Norėdami bilietą iškeisti į kuponą, užpildykite šią formą https://kakava.lt/bilietu-kuponai

 

2021 m. rugpjūčio 2 d. Palangos koncertų salėje savo pasirodymą surengs Vera Brežneva. Lietuvoje ji pristatys savo naujausią šou programą „V elementas“. Dainininkė, aktorė, TV laidų vedėja ir Jungtinių Tautų (JT) geros valios ambasadorė yra gavusi ne tik visus svarbiausius muzikinius apdovanojimus, bet ir pelnė vienos gražiausių moterų titulą bei tapo moteriškumo simboliu.

 

Nauja V. Brežnevos šou programa yra tokia pat konceptuali ir stilinga kaip ir ji pati. Keturios stichijos ir vienas penktasis elementas – Vera. „V elementas“ – tai daugiau nei koncertas. Ši nauja programa laužo bet kokius šablonus ir įsivaizdavimus apie tai, kaip turi atrodyti muzikinis šou. Gyvo garso euforija, susipindama su konceptualia choreografija, sukuria kažką visiškai naujo ir ypatingo. Jūsų laukia tikras meninis pasirodymas, kurio metu išgirsite visų laikų populiariausias atlikėjos dainas. Įtraukiantis muzikinis performansas iš karto panardins jus į nepakartojamą atmosferą. Tačiau svarbiausia – tai ypatinga atlikėjos energija, kuri apgaubia, užburia ir ilgai nepaleidžia.

 

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Bravo events"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer