info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2021-08-02
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
35.35 - 60.60
PIRKTI BILIETUS

Vera Brežneva (ATŠAUKTAS)

Informuojame, kad Veros Brežnevos koncertas Palangoje yra atšaukiamas. Už bilietus, įsigytus internetu, pinigai bus grąžinami automatiškai į pirkėjo sąskaitą iki 2021 m. liepos 13 d. 

 

 

2021 m. rugpjūčio 2 d. Palangos koncertų salėje savo pasirodymą surengs Vera Brežneva. Lietuvoje ji pristatys savo naujausią šou programą „V elementas“. Dainininkė, aktorė, TV laidų vedėja ir Jungtinių Tautų (JT) geros valios ambasadorė yra gavusi ne tik visus svarbiausius muzikinius apdovanojimus, bet ir pelnė vienos gražiausių moterų titulą bei tapo moteriškumo simboliu.

 

Nauja V. Brežnevos šou programa yra tokia pat konceptuali ir stilinga kaip ir ji pati. Keturios stichijos ir vienas penktasis elementas – Vera. „V elementas“ – tai daugiau nei koncertas. Ši nauja programa laužo bet kokius šablonus ir įsivaizdavimus apie tai, kaip turi atrodyti muzikinis šou. Gyvo garso euforija, susipindama su konceptualia choreografija, sukuria kažką visiškai naujo ir ypatingo. Jūsų laukia tikras meninis pasirodymas, kurio metu išgirsite visų laikų populiariausias atlikėjos dainas. Įtraukiantis muzikinis performansas iš karto panardins jus į nepakartojamą atmosferą. Tačiau svarbiausia – tai ypatinga atlikėjos energija, kuri apgaubia, užburia ir ilgai nepaleidžia.

 

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Bravo events"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer