PASTABA! Renginys jau pasibaigė

info

Palangos koncertų salės kasos veikia 2 val. iki renginio pradžios !!

RENGINIO DATA
2020-05-10
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:30 val.
BILIETŲ KAINA
15.55 - 45.96
PIRKTI BILIETUS

LIETUVOS BALSAS. VAIKAI SUPERFINALAS (Atšauktas)

Informuojame, kad dėl Vyriausybės pratęstų draudimų organizuoti renginius dėl COVID-19 viruso sukeltos krizės, „Lietuvos balsas. Vaikai" superfinalas Palangos koncertų salėje deja nebeįvyks.  Šiuo metu Seime svarstomas įstatymo projektas dėl Lietuvos Respublikos COVID-19 ligos sukeltų pasekmių poveikio renginių organizavimo paslaugų teikimo vartojimo sutartims. „Lietuvos balso" komanda tikisi, kad netrukus įsigaliosiantis specialus įstatymas padės tinkamai išspręsti visus su šia specialia situacija susijusius renginių organizavimo klausimus.

 

Pirkėjai, įsigiję bilietus į „Lietuvos balsas. Vaikai" superfinalą, dėl bilietų grąžinimo gali kreiptis į bilietų platintoją kakava.lt nuo birželio 1 d.

 

Gegužės 10 dieną, Palangos koncertų salėje nugriaudės Lietuvą pribloškusio projekto „Lietuvos balsas. Vaikai" superfinalas! Įspūdingi šalį užkariavusių vaikų balsai ir visiškai nevaikiški šou, kurie sujaudins, sukrės ir privers abejoti savo akimis! Kartu su Donatu Montvydu, Monika Marija, Mantu Jankavičiumi ir kitų muzikos žvaigždžių pasirodymais, gyvai pamatyk naują šalies muzikos kartą!

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

15 min.

Organizatorius

VšĮ "Bekaras"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer