info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2021-03-20
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA
22.02 - 34.14
PIRKTI BILIETUS

Leon Somov & Alanas Chošnau (ATŠAUKTAS)

Dėl COVID 19 sukeltos pandemijos Lietuvoje Leono Somovo ir Alano Chošnau pasirodymas "Planetos" yra atšaukiamas. Pinigai už bilietus pirkėjams bus grąžinti automatiškai į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo pirkti bilietai. 

 

Lietuvoje ir užsienyje pripažinti – muzikos prodiuseris Leon Somov ir atlikėjas Alanas Chošnau, netikėtai susitikę studijoje nusprendė suvienyti jėgas 2020 metų projektui – įrašyti albumą „Planetos” ir visus savo klausytojus pakviesti į koncertus didžiosiose Lietuvos salėse.

 

Leonas ir Alanas – du menininkai, ilgus metus kūrę dainas, kurias  šiandien niūniuoja milijonai klausytojų. Šįkart jie užsibrėžė palikti nepamirštamą įspaudą Jūsų širdyse ir mintyse sukurdami unikalų potyrį, kurio pasaulyje dar nebuvo.

 

Projektą „Planetos” inspiravo NASA audio įrašas, kuriame pirmą kartą paviešinti Saulės sistemos planetų skleidžiami garsai, todėl vakaro eigoje klausytojus stebins ne tik romantiškas, visiems pažįstamas Alano balas, puikūs Leono elektroniniai štrichai, bet ir neįprasti, originaliai interpretuoti kosminių garsų sprendimai.

 

Koncertų turas „Planetos” – tai futuristinis muzikos šou, kuriame skambės autorinės dainos, novatoriška ir analogų neturinti muzika. Salėse bus kuriama efektinga, beribe erdve ir šiluma dvelkianti atmosfera, išpildyta naujausiais technologiniais scenos sprendimais, šviesų instaliacijomis, užburiančiais vizualiniais efektais ir kitomis staigmenomis.

 

Atlikėjų teigimu: „Šiuose koncertuose pasijusite taip, lyg nustoja veikusi Žemės gravitacija ir visi planetomis keliausime šviesos greičiu”...

 

 

Kviečiame patirti muzikos jėgą kartu su Leon Somov ir Alanu Chošnau koncerte „Planetos” Palangoje.

 

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatyta

Organizatorius

UAB "Stambus planas"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer