info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2021-05-09
RENGINIO PRADŽIA
12:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
11:30 val.
RENGINIO TRUKMĖ
00:45 val.
BILIETŲ KAINA

Spektaklis šeimai „Arklio Dominyko meilė“ (PERKELTAS)

Mieli žiūrovai,

 

informuojame, kad spektaklis šeimai „Arklio Dominyko meilė“ , turėjęs įvykti spalio 18 d. 12 val. (atkeltas iš balandžio 19 d.) yra perkeliamas į 2021 m. gegužės 9 d. 12 val. 

 

Būkime sveiki!

 

 

Popierinių (origami) lėlių vaidinimas pagal Vytauto V. Landsbergio pasaką „Arklio Dominyko meilė“ šiuolaikiškai, subtiliai ir kūrybingai pateikia žiūrovui meilės temą.

 

Pasakos siužetas stebinantis, paradoksalus. Laukinis arklys Dominykas pamilsta gražią ir truputį aikštingą rugiagėlę. Artėjant žiemai, arklys nuskina rugiagėlę ir paslepia, nes šalna kėsinasi ją sušaldyti, o pats iškeliauja į Afriką. Jo kelionė įdomi ir sudėtinga. Dominykas susitinka baltąją mešką, krokodilą, kupranugarių ir kitokių veikėjų. Pagaliau Dominykas patenka į rugiagėlių pievą, iš kurios kilusi jo mylimoji. Artėjant pavasariui Dominykas grįžta į Lietuvą, nes vėl turi išdygti jo rugiagėlė.

 

Sceninio veiksmo metu du aktoriai (Kamilė Kondrotaitė ir Liudas Vyšniauskas) pasakodami šią istoriją naudoja įvairių dydžių, formų popierinius lankstinius. Scenografijoje matome įvairius pasaulio žemėlapių vaizdavimo būdus , kurie kelionės metu kinta, keičiasi. Stebėdami lėlių ir objektų judėjimą žiūrovai nejučia įsitraukia į žaidimą, lavina savo fantaziją, kūrybingumą. Spektaklyje yra interaktyvių momentų, kurie įtraukia žiūrovą ir skatina kūrybingai mąstyti kartu ieškant sprendimų. Šis meilės ir kelionių vaidinimas moko meilės ir kūrybos, kartu jis subtiliai paliudija ir apie amžinąjį gyvenimą, apie nuolat vykstantį atsinaujinimą.

 

Spektaklis 2015 metais nominuotas klaipėdietiškam teatralų apdovanojimui „Padėkos kaukė“ už geriausią metų spektaklį.

 

Režisūra - Kamilė Kondrotaitė
Dailė - Liuda Liaudanskaitė
Muzika - Aušra Vaštakaitė
Vaidina - Liudas Vyšniauskas, Kamilė Kondrotaitė

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

VšĮ "Klounų teatro studija"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer