info

Palangos koncertų salės kasos veikia 2 val. iki renginio pradžios !!

RENGINIO DATA
2020-08-15
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:50 val.
BILIETŲ KAINA
31.31 - 59.59
PIRKTI BILIETUS

Kastytis Kerbedis (PERKELTAS)

DĖMESIO! K.Kerbedžio koncertas rugpjūčio 15 d. turėjęs vykti Palangos koncertų salėje perkeltas į kitą vietą. Renginys vyks naujoje koncertų erdvėje – Žiemos aikštėje, esančioje Vytauto g. 16, visai šalia Birutės parko, vos 15 min. pėsčiomis nuo Palangos centro. Bilietai galios tie patys.

 

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

 

Sunku rasti Lietuvoje žmogų, kuris neatpažintų Kastyčio Kerbedžio balso ar nemokėtų jo dainų „Pienių vynas“, „Dėl Tavęs galiu“, „Sakale, lėk“ „Nakty“ ar „Mėlynakės“. Išskirtinis tembras, preciziškas atlikimas bei ypač aukšti reikalavimai sau ir aplinkiniams – Kastytis Kerbedis jau seniai iškėlęs kokybės kartelę, kuri, atrodytų, įveikiama tik jam pačiam. Kiekvienas jo koncertas – tai ne tik profesionaliai atliktos muzikos pasirodymas, bet ir susitikimas su gerbėjais kaip su draugais!

 

Visada pakilios nuotaikos, pasitempęs ir stulbinama energija spinduliuojantis Kastytis Kerbedis ruošia išskirtinį pasirodymą Palangoje – nuo visiems pažįstamų dainų iki šiemet išleistų, bet gerbėjų širdis jau spėjusių užkariauti kūrinių. Rugpjūčio 15 d. nebus eilinis šeštadienis pajūryje, tai bus muzikinio džiaugsmo vakaras su Kastyčiu Kerbedžiu!

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatyta

Organizatorius

UAB "Bravo events"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer