info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2021-04-30
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA
18.18 - 21.21
PIRKTI BILIETUS

​​​​​​​Komedija "Rizikinga meilė" (PERKELTAS)

Gerbiami žiūrovai,

 

Spektaklis „Rizikinga meilė", turėjęs vykti 2020 m. gegužės 1 d. Palangos koncertų salėje, yra perkeliamas į 2021 m. balandžio 30 d. Jau įsigyti bilietai galios į perkeltą renginį.

 

Jei nauja renginio data jums netinka, vadovaujantis 2020 m. gegužės 13 d. įsigaliojusiu COVID-19 (koronaviruso infekcijos) paskelbto karantino sukeltų pasekmių poveikio vartojimo sutarčių dėl renginių organizavimo paslaugų tekimo vykdymui įstatymu, savo bilietus galite iškeisti į atitinkamos vertės kuponą per 60 dienų nuo naujos datos paskelbimo. Kuponu galėsite pasinaudoti pirkdami bilietus į kitus šio organizatoriaus renginius. Kuponas galios 12 mėn. nuo jo išdavimo. Jei per šį laikotarpį nerasite sau tinkamo renginio, kuponą galėsite grąžinti kreipdamiesi į organizatorių per 14 dienų nuo kupono galiojimo pabaigos ir atgauti pinigus.

 

Norėdami bilietą iškeisti į kuponą, iki 2021 m. kovo 25 d. parašykite laišką el. paštu vadyba@kitoksteatras.lt su šia informacija:
Jūsų elektroninis paštas, kuriuo buvo pirkti bilietai
Vardas, Pavardė
Bilieto (-ų) numeris (-iai)
Bilieto barkodas
Bilieto suma su mokesčiais (nurodyta ant bilieto)
Jei bilietas (-ai) buvo pirktas (-i) kasoje, būtina pateikti pirkimą įrodantį dokumentą (pvz., pirkimo čekį ar banko išrašą)

Laiške būtina parašyti, kad sutinkate su žemiau nurodyta sąlyga:
Užpildydamas ir pateikdamas šį prašymą: (i) patvirtinu, kad sutinku perduoti aukščiau nurodytus asmens duomenis duomenų valdytojui VšĮ „Kitoks teatras" bilieto iškeitimo į kuponą paslaugos administravimo tikslu.

Kuponas bus atsiųstas per 30 dienų nuo laiško gavimo dienos.

----------------------------------------------------------------------------

Komedija "Rizikinga meilė" su puikiai pažįstamais Lietuvos aktoriais.

 

Situacija nepaprasta, kai Tu įsimyli savo geriausio draugo dukterį. O jeigu tas geriausias draugas dar ir mafijos bosas, kuris pas Tave į butą ateina įvykdyti paskutinio savo „sandėrio“... Kai įtampa pasiekia aukštumas, į duris pasibeldžia budistas kaimynas. Ir... viskas pasisuka netikėta linkme. Diena nusimato tikrai nelengva. Netikėtos situacijos, meilės aistros, intriguojantys siužeto posūkiai komedijoje „Rizikinga meilė“ visoje Lietuvoje!

 

Režisierius – Ričardas Vitkaitis
Įvaizdis – Eglė Krasnovė
Vaidina: Oneida Kunsunga, Andrius Bialobžeskis, Tadas Gryn, Marius Repšys.

 

N-18

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

VšĮ "Kitoks teatras"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer