info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2021-04-17
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:30 val.
BILIETŲ KAINA
17.68 - 22.72
PIRKTI BILIETUS

Orestas ir Džilda Vaigauskai. Muzikinis reviu „Legendinės legendos“ (PERKELTAS)

Mieli žiūrovai,

 

norime Jums dar kartą padėkoti už kantrybę laukiant apsilankymo teatre.  


Informuojame, kad atsižvelgdami į rugsėjo  mėn. teisės aktais nustatytus naujus reikalavimus, susijusius su atstumais tarp renginių lankytojų, ir į per didelį bilietus įsigijusių žiūrovų skaičių, negalime tinkamai suorganizuoti spalio 17 d. 19 val. (buvo perkeltas iš kovo 28 d. 19 val.) Oresto ir Džildos Vaigauskų muzikinio reviu „Legendinės legendos“, kuris turėjo įvykti Palangos koncertų salėje, ir esame priversti jį kelti į 2021 m. balandžio 17 d. 19 val.

 

Nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus. Norime pažymėti, kad rugpjūčio 3 d., kai paskelbėme karantino laikotarpiu turėjusių įvykti renginių naujas datas, vadovavomės kultūros renginių organizavimą reglamentuojančiais teisės aktais, kurie šiuo metu galiojančių reikalavimų nenumatė. 

 

Žiūrovai į 2021 m. balandžio 17 d. pasirodymą bus įleidžiami su tais pačiais bilietais – papildomai jų keisti nereikės.

 

Jeigu data, į kurią perkeliamas renginys, Jums netinka, bilietus galite iškeisti į atitinkamos vertės kuponą, kuriuo galėsite pasinaudoti pirkdami bilietus į kitus DOMINO teatro renginius. Kuponas suteikiamas kiekvienam bilietui atskirai ir galioja 12 mėn. nuo jo išdavimo datos. Jeigu per 12 mėn. kupono nepanaudosite, galėsite per 14 dienų nuo kupono galiojimo pabaigos kreiptis ir susigrąžinti pinigus.

 

Jeigu pageidaujate savo bilietus iškeisti į kuponą, prašome ne vėliau kaip iki gruodžio 11 d. užpildyti prašymo formą: https://kakava.lt/bilietu-kuponai. Atkreipiame dėmesį, kad kuponą bilietų platintojas KAKAVA.LT atsiųs per 30 dienų nuo prašymo užpildymo.

 

 

Atsiprašome už nepatogumus.

 

DOMINO teatro administracija

 

_________________________________________________________________________________

 

Humoro – muzikinis šou „LEGENDINĖS LEGENDOS“

 

DŽILDA: Tėveli, laikas ruoštis legendariniam koncertui!

 

ORESTAS: Džildute, tai kad aš jau pasiruošęs, baik tu kabinėtis čia prie manęs!

 

DŽILDA: Tai papasakok, ką mes ten paruošėm. Tik gražiai!

 

ORESTAS: Gal pirmiausia reiktų visiems priminti, kad mes esame legendarinis duetas ORESTAS IR DŽILDA VAIGAUSKAI iš Kauno – tikri estrados solistai! Kovo mėnesį mes rengiame patį geriausią savo koncertą – muzikinį reviu LEGENDINĖS LEGENDOS su geriausiais muzikantais, kuriuos atsirinkom surengę didžiulę atranką.

 

DŽILDA: Ir dar reiktų priminti, kad vienintelis, nepakartojamas ir anšlaginis pasirodymas Jūsų lauks 2020-ųjų spalio 17 d. Palangos koncertų salėje.

 

ORESTAS: O šiame muzikiniame reviu mes Jums atskleisime visas paslaptis iš mūsų legendarinės poros gyvenimo! Iš tikrųjų, praktiškai mes esame visą lietuvišką estradą įkvėpę, savo nevaržoma seksualine energija, savo įdomiu, bohemišku gyvenimu, todėl sužinosite tikrą tiesą apie auksinių šlagerių atsiradimą.

 

DŽILDA: Taip, daugelis garsių lietuviškų dainų, dabar sulaukusių didelio populiarumo, yra kilę iš mūsų kažkada pasakytų frazių! Dėl to ir kviečiame į šį koncertą, kad Jūs pagaliau sužinotumėte visą tiesą su pačiomis smulkiausiomis ir intymiausiomis detalėmis! Oj, kiek daug jūs dar nežinote, žmonės...

 

ORESTAS: Ir atskleisime tai papasakodami tikrus faktus iš pirmų lūpų, todėl nepasitikėkite kitų nuomone – ateikite pasižiūrėti patys.

 

DŽILDA: Tėveli, pamiršai paminėti, kad mes patys ir atliksime visas tas dainas, kartu su gyvo garso grupe. Vien tik gyvi balsai, jokių minusų, vien tik pliusai.

 

ORESTAS: Tikra tiesa, mama. Ir dar sulauksime fantastiškų ir netikėtų muzikinių svečių, nustebinančių savo auksiniais devynbalsių pečelindų balsais! Atskleidžiame pirmuosius svečius – scenoje išvysite Ireną Starošaitę bei Žilviną Žvagulį!

 

DŽILDA: Pažadame, vakaras bus nepakartojamas!

 

ORESTAS: Koz Vy Olvaiz Lav Jū! ❤️

 

Muzikinis reviu „Legendinės legendos“ – tai humoro muzikinis šou sudarytas iš atskirų stand-up comedy bei muzikos numerių. Kauniečių ORESTO IR DŽILDOS VAIGAUSKŲ muzikiniame reviu skambės auksinės estrados melodijos, liesis pokštai iš legendarinės poros asmeninio gyvenimo, taip pat stebins muzikinės staigmenos, Legendinė Loterija ir fantastiški duetai su kitomis estrados legendomis.

Nuolaidos

15% palangiškiams 2 bilietams

Pertrauka

1 pertrauka

Organizatorius

VšĮ "Komedijos teatras"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer