info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2021-12-10
RENGINIO PRADŽIA
19:30 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:30 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA
20.20 - 35.35
PIRKTI BILIETUS

Č.Gabalis, V.Rumšas ir Vilniaus divertismentas „Naktis Manhatane“ (PERKELTAS)

Brangūs klausytojai,

 

Informuojame, kad renginys „Česlovas Gabalis, Vytautas Rumšas ir Vilniaus divertismentas „Naktis Manhatane“ turėjęs įvykti rugsėjo 25 d. 19 val. perkeliamas į gruodžio 10 d. 19:30 val. Visi pirkti bilietai galios naujai koncerto datai.

 

Jeigu nauja renginio data jums nėra tinkama, dėl bilietų grąžinimo galite kreiptis iki spalio 1 d. (imtinai) el. paštu pagalba@kakava.lt.

 

Organizatorius labai atsiprašo už nepatogumus ir tikisi susitikti jau gruodžio 10 dieną Palangoje su gražiausiais muzikos garsais.

 

 

Renginyje dalyvauti gali tik asmenys, turintys Lietuvos Respublikos patvirtintą, galiojantį Galimybių pasą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

Atlikėjas Česlovas Gabalis, lengvosios muzikos profesionalai "Vilniaus divertismentas" ir aktorius Vytautas Rumšas kviečia į jaukų, šilta ir jausmingą koncertą "Naktis Manhatane".

 

Žiemos vakarą šis koncertas ne tik sušildys kiekvieną, bet ir nukels į legendinį muzikos laikotarpį ir niekada nemiegantį naktinį Manhataną.

 

Į naktinį ir niekada nemiegantį Niujorką keliausime muzikos garsais kartu su išskirtinio balso atlikėju Česlovu Gabaliu, lengvosios muzikos profesionalais - instrumentiniu ansambliu „Vilniaus divertismentas“ (Vadovė Irena Karsokienė), bei aktoriumi Vytautu Rumšu, kuris mintimis ir eilėmis supažindins su nuostabiuoju naktiniu XX a. Niujorku.

 

Koncerte skambės 1930–1960 m. Amerikos kompozitorių „aukso amžiaus“ romantiškiausios dainos: „Night in Manhattan“, „Stardust“, „Smile“, „Isn‘t it romantic“, bei populiarios melodijos iš XX a. miuziklų bei kino filmų – „Mėnesienos serenada“, „Vyras ir moteris“, „Diena ir naktis“ ir kiti kūriniai. Jie Palangoje susirinkusią publiką nukels į XX a. Niujorką - spindintį, nostalgišką, meilės kupiną ir „niekada nemiegantį“ miestą.

 

Instrumentinis ansamblis „Vilniaus divertismentas“:
Vadovė Irena Karsokienė,
Žilvinas Malikėnas (smuikas),
Ramunė Grigienė (smuikas),
Ilona Meškėnienė (smuikas),
Feliksas Zakrevskis (fortepijonas),
Irena Karsokienė (violončelė),
Ernestas Ramelis (violončelė),
Marius Leiburas (mušamieji),
Vytis Nivinskas (kontrabosas),
Ugnius Vaiginis (trimitas).

 

-----

Mums rūpi jūsų ramybė, mes pasirūpinsime jūsų saugumu, laikantis visų tuo metu pateiktų vyriausybės reikalavimų ir rekomendacijų.

 

Kiekvienam svečiui bus pasiūlyta:

- apsauginė kaukė;

- apsauginės pirštinės;

 

Jei renginio dieną šalyje galios karantinas, renginys bus perkeltas.

Koncerto metu būtina laikytis visų saugumo reikalavimų, kuriuos nurodo Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Saugokitės ir saugokite kitus – laikykitės rekomenduojamų atstumų, čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. Privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, t. y. kaukes, respiratorius. Į renginį draudžiama eiti, jei turite ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų (čiaudite, kosėjate, sloguojate), kitų užkrečiamųjų ligų požymių, karščiuojate (kai temperatūra 37,3 °C ir daugiau).

-----

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, gali būti kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

Nuolaidos

10% nuolaida su palangiškio kortele

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

MB "JP events"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer