info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2021-06-12
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA
31.00 - 81.00
PIRKTI BILIETUS

EDGARAS MONTVIDAS IR LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (PERKELTAS)

KEIČIASI KONCERTO DATA

 

Atsižvelgiant į dėl COVID-19 susiklosčiusias aplinkybes, 2020 m. lapkričio 21 d. Palangos koncertų salėje turėjęs įvykti operos solisto Edgaro Montvido pasirodymas su orkestru perkeliamas į 2021 m. birželio 12 d.

 

INFORMACIJA BILIETŲ TURĖTOJAMS

 

Bilietus į lapkričio 21 d. Palangos koncertų salėje turėjusį įvykti koncertą įsigijusiems pirkėjams galioja tie patys bilietai ir papildomai kreiptis niekur nereikia. 

 

Bilietų turėtojai, kurie tuo metu negalės dalyvauti renginyje iki 2021 m. sausio 20 d. turi kreiptis į organizatorių el. paštu bilietai@forsevent.com, kad jiems būtų išduodamas tos pačios arba didesnės vertės kuponas pasirinktam organizatoriaus vykdomam renginiui. Kuponui netaikomi jokie mokesčiai. Turint kuponą ir nepanaudojus jo per 12 mėn. nuo išdavimo datos žiūrovas gali kreiptis į organizatorių dėl pinigų grąžinimo.

-------------

 

Solistas: EDGARAS MONTVIDAS


Lietuvos kamerinis orkestras, dirigentas MODESTAS PITRĖNAS

 

Lapkričio 21 dieną Palangos koncertų salėje išskirtinį koncertą surengs jubiliejinį 20-ąjį kūrybinį sezoną minintis operos solistas Edgaras Montvidas kartu su Lietuvos kameriniu orkestru, dirigentas - Modestas Pitrėnas. 

 

Vienas garsiausių Lietuvos operos solistų nekantrauja susitikti su pajūrio publika ir rudenį palydėti skambant gražiausioms operų arijoms.

---------

Londone gyvenantis solistas pasirodo daugelyje pagrindinių Europos ir JAV operos teatrų, festivalių ir koncertų salių: Londono „Covent Garden“, Miuncheno „Bayerische Staatsoper“, Milano „La Scala“, Berlyno „Komische Oper“, Anglijos, Škotijos ir kituose operos teatruose, tačiau solistui visuomet malonu sugrįžti į Lietuvą. Gimtojoje šalyje Edgaras Montvidas apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu ir kitais garbės ženklais. 

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Fors event"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer