info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2021-06-12
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA
31.00 - 81.00
PIRKTI BILIETUS

EDGARAS MONTVIDAS IR LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (PERKELTAS)

RENGINYS PERKELIAMAS


Atsižvelgiant į dėl COVID-19 susiklosčiusias aplinkybes, 2020 m. lapkričio 21 d./ 2021 m. birželio 12 d. Palangos koncertų salėje turėjęs įvykti Edgaro Montvido koncertas su orkestru neįvyks. Preliminariai renginys planuojamas dar 2021 m. vasarą rugpjūtį. Kai tik turėsime daugiau informacijos paskelbsime žinią apie naują datą ir visus kitus tolimesnius veiksmus.

-------------

2021 m. birželio 12 dieną Palangos koncertų salėje išskirtinį koncertą surengs jubiliejinį 20-ąjį kūrybinį sezoną minintis operos solistas Edgaras Montvidas kartu su Lietuvos kameriniu orkestru, dirigentas - Modestas Pitrėnas. 

 

Vienas garsiausių Lietuvos operos solistų nekantrauja susitikti su pajūrio publika ir vasarą pasitikti skambant gražiausioms operų arijoms.

 

Londone gyvenantis solistas pasirodo daugelyje pagrindinių Europos ir JAV operos teatrų, festivalių ir koncertų salių: Londono „Covent Garden“, Miuncheno „Bayerische Staatsoper“, Milano „La Scala“, Berlyno „Komische Oper“, Anglijos, Škotijos ir kituose operos teatruose, tačiau solistui visuomet malonu sugrįžti į Lietuvą. Gimtojoje šalyje Edgaras Montvidas apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu ir kitais garbės ženklais. 

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Fors event"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer