info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2021-08-03
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
23.00 - 27.00
PIRKTI BILIETUS

Didysis Šou Burbulas. Vasaros koncertinis turas (ATŠAUKTAS)

Dėmesio!

Pranešame, kad renginys Didysis Šou Burbulas. Vasaros koncertinis turas, kuris turėjo įvykti rugpjūčio 3 d. Palangoje yra atšauktas.

 

Pirkę kasose prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766

 

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2021 metų rugpjūčio 6 dienos.

 

Prašymai priimami iki rugpjūčio 5 d.

 

Visą pavasarį TV ekranuose karaliavęs “Didysis Šou Burbulas” pagaliau pasieks žiūrovus ne tik iš ekrano, bet ir gyvai. “Burbulo” dalyvių komanda parengė įspūdingą programą kartu su šokėjų grupe, su kuria šią vasarą keliaus per Lietuvos miestus. Visų pamėgti dainininkai dega noru kuo greičiau susitikti su savo klausytojais ir gerbėjais.  O jų jie turi tikrai daug: realybės šou žiūrėjo daugiau kaip 1,5 milijono žiūrovų, kiekvienas atlikėjų pasirodymas Go3 platformoje ir socialiniuose tinkluose sulaukdavo dešimčių tūkstančių peržiūrų ir komentarų.

 

„Didžiajame Šou Burbule“ atsiskleidė visa karta naujų talentų: Norbertas, Ustinas su Ieva, Žygis su Gabija, Vasha, o senieji scenos vilkai Radžis, Justinas Lapatinskas, Mia, Aleksandras Ivanauskas – Fara, Marius Jampolskis sužibo visiškai naujomis spalvomis.

 

Atėjo metas pajausti tą gaivališką jėgą su kuria koncerte jus pasitiks Burbulo šokėjų grupė, renginio vedėjas ir  patys populiariausi „Burbulo“ dalyviai:

Radžis

Norbertas

Ustin ir Ieva

Žygis ir Gabija

Vasha

Justinas Lapatinskas

Marius Jampolskis

 

Į renginį patekti galima bus BE GALIMYBIŲ PASO!

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Tigris"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer