info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2021-08-26
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
20.00 - 45.00
PIRKTI BILIETUS

Colours of Bubbles ir Šv. Kristoforo kamerinis orkestras

Praėjus ketveriems metams po kultinio projekto „Untold Story“ koncertų, rokeriai „Colours of Bubbles“ ir tituluotas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras – vėl lips ant scenos kartu! Nauja programa „Untold Story: Chapter 2“ ir rokas su smogiamąja orkestro galia – koncerte Palangoje, palydint vasarą šių metų rugpjūčio mėnesį.

 

„Groti su orkestru – tai visai kas kita, nei tiesiog koncertas – tai nepakartojamas jausmas, kurį stengiamės visą sugerti į save. Tai didžiulė atsakomybė ir emocija, kuri viską atperka. Mėgaujamiems ir dalinamiems šiuo jausmu kartu su klausytojais“, – sako „Colours of Bubbles“.

 

„Untold Story: Chapter 2“ – ilgai lauktas dukart metų roko grupe pripažintų šiauliečių „Colours of Bubbles“ ir Auksiniu scenos kryžiumi apdovanoto dirigento Modesto Barkausko vadovaujamo Šv. Kristoforo kamerinio orkestro – jungtinio kūrybinio polėkio ir bendradarbiavimo pratęsimas. 2017 metais „Colours of Bubbles“ su orkestru surengė penkių koncertų turą Lietuvos miestuose, kurio kulminacija tapo pasirodymas sausakimšoje Trakų pilyje ir pelnytas jau antrasis M.A.M.A. metų roko grupės apdovanojimas.

 

Vos išleidę naujausią studijinį darbą „9 mm“, praėjusių metų pradžioje „Colours of Bubbles“ pradėjo pasiruošimą antrajai projekto „Untold Story“ daliai. Metai darbo, orkestrinių partitūrų kūrimas, repeticijos su orkestru, pirmojo koncerto–muzikinio filmo įrašymas grupės karjeroje ir naujo albumo „Untold Story: Chapter 2“ išleidimas šį pavasarį. Ir visa tai svajojant, kaip šiais metais, pasibaigus karantinui, ambicinga muzikinė programa pagaliau bus pristatyta klausytojams, kaip ir dera, visiškai gyvai.

 

„Untold Story: Chapter 2” koncerte prie „Colours of Bubbles” prisijungs Šv. Kristoforo kamerinio orkestras, kiti kviestiniai atlikėjai – viso daugiau nei kelios dešimtys muzikantų, šviesų ir garso inžinierių. Orkestro muzikantai smokingus iškeis į odines striukes ir, nutrukę nuo rutinos, vieningai pakratys galvas roko rimtu, o „Colours of Bubbles“ roko himnai sintezėje su klasikinių instrumentų komanda nuskambės kaip niekad stipriai ir muzikaliai.

 

Pasirodyme „Colours of Bubbles“ atliks su orkestru dar neskambėjusias dainas iš trijų grupės albumų „Inspired by a True Story“, „She Is the Darkness“ ir „9 mm“, tarp jų – kūrinius „Your Ghost“, „To Jane“, „Memento“, „Too Much Is Not Enough“, ir ryškiausius hitus iš pirmųjų „Untold Story“ koncertų – „Home“, „Flags“, „Storm“ ir daugelį kitų.

 

„Colours of Bubbles“ ir Šv. Kristoforo kamerinio orkestro turo „Untold Story: Chapter 2“ pasirodymas įvyks rugpjūčio 26 dieną Palangoje, Palangos koncertų salėje.

 

Albumas „Untold Story: Chapter 2“ išleistas dvigubos vinilo plokštele, CD ir skaitmeniniu formatu visose muzikos platformose.

 

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Metų partneriai"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer