info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2021-12-30
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
25.25 - 35.35
PIRKTI BILIETUS

Classical Ballet by Usupov - Spragtukas

Kūrybinga, jauna, bet kartu ir aukščiausią meistriškumo lygį pasiekusi „Classical Ballet by Usupov“ trupė pirmą kartą pasirodys Lietuvoje. Šiuo ypatingu šventiniu laikotarpiu ji pristatys populiarią ir visų mėgstamą kalėdinę pasaką „Spragtukas“. Užburiantis klasikinį baletą ir šiuolaikines technologijas sujungiantis pasirodymas įvyks gruodžio 30 d. Palangoje.

 

Klasikinis baletas – tai visų pirma gilūs jausmai ir emocijos, išreikšti šokiu. Tokiu principu vadovaujasi geriausių baleto mokyklų absolventai – trupės „Classical Ballet by Usupov“ nariai. Jie išsiskiria ne tik aukščiausio lygio meistriškumu, bet ir vaidybiniais sugebėjimais, todėl scenoje puikiai įkūnija personažus, perteikia pačius giliausius jausmus, sukurdami neišdildomą įspūdį.

 

Piotro Čaikovskio „Spragtukas“ – tai vienas populiariausių ir mėgstamiausių baletų pasaulyje. Įkvėpta E. T. A. Hofmano pasakos „Spragtukas ir pelių karalius“, ši istorija tapo neatsiejama Kalėdų laikotarpio dalimi. P. Čaikovskio muzika ir nepriekaištingas baleto atlikimas nukelia į vaikystę, leidžia patikėti kalėdiniais stebuklais bei įtraukia į gėrio ir blogio kovą, kurią galiausiai laimi meilė.

 

Šiuo šventiniu laikotarpiu leiskite sau patikėti stebuklais šventiniame baleto „Spragtukas“ pasirodyme gruodžio 30 d. Palangos koncertų salėje.

 

Renginys su galimybių pasu.

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

1 pertrauka

Organizatorius

UAB "Bravo events"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer