info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2021-12-18
RENGINIO PRADŽIA
18:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
17:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
25.00 - 35.00
PIRKTI BILIETUS

Martynas Kavaliauskas "Christmas show"

Martynas Kavaliauskas kviečia gražiausius šių metų žiemos vakarus praleisti drauge - įspūdingame šventiniame gyvo garso koncerte, kuris gruodžio 18 d. vyks Palangos koncertų salėje.

 

"Šioms Kalėdoms ir Naujiesiems metams paruošėme naują šventinę programą - joje klasikiniai pasauliniai hitai, visų laikų gražiausios kalėdinės dainos, taip pat ir klausytojų mylimi lietuviški kūriniai."

 

Šiame koncerte skambės ir tokios ikoniškos dainos kaip "It's beginning to look a lot like Christmas" ar svaigulingoji "Besame Mucho", tačiau kalėdinio šou svečiai gali tikėtis ir naujai orkestruotų roko klasikos hitų.

 

"Norime scenoje ir klausytojų širdyse sukurti tikrą ir didelę šventę - o gerose šventėse, juk, visko būna po truputį...", - šypsosi už talentą ir atsidavimą vertinamas atlikėjas ir aktorius.

 

Martyno Kavaliausko pasirodymai jau nebeįsivaizduojami be pučiamųjų instrumentų sąstato, tad ir šįkart atlikėjas scenoje pasirodys ne tik su gyvo garso grupe ir pritariančiaisiais vokalais, tačiau dinamišką repertuaro liniją subtiliai papildys ir trimito, trombono bei saksofono skambesys.

 

Frank Sinatra, Queen, Tom Jones, legendinių grupių Abba, Hiperbolė ir daugelio kitų geriausios visų laikų dainos skambės kokybiškai, elegantiškai ir iškilmingai.

 

„Kruopščiai dėliojome repertuarą, norėdami, kad šiame koncerte tilptų kuo daugiau ryškiausių praėjusio šimtmečio kūrinių ir, žinoma, kalėdinių dainų. Tebus šis šventinis šou tarsi kelionė laiku, nukelianti į nuostabiausius prisiminimus ir leidžianti dar kartą pasidžiaugti gražiausia visų laikų muzika."

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

1 pertrauka

Organizatorius

VšĮ "Kultūros ir medijų namai"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer