info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2022-02-12
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
24.24 - 39.39
PIRKTI BILIETUS

Vaidas Baumila

Vienas ryškiausių pastarojo meto šalies atlikėjų Vaidas Baumila skelbia koncertą. 2022 m. vasario 12 d. Palangos koncertų salėje jis surengs įsimintiną vakarą, kurio metu pristatys garsiausius savo kūrinius ir dar niekur neskambėjusias naujas dainas.

 

Per daugelį metų scenoje žinomas dainininkas savo muzikiniame bagaže sukaupė ne vieną hitą, kurie Palangos koncertų salėje skambės kartu su grupe. „Kunigunda“, „Ant mašinos stogo“, „Myliu“, „Milijonai“ – tai tik dalis dainų, kurias Vaidas žada atlikti būsimame koncerte. Pajūrio kurorte atlikėjas pristatys ir ne vieną naują kūrinį, kurie skambės pirmą kartą.

 

„Labai džiaugiuosi sėkmingais metais, džiaugiuosi, kad su kolegomis muzikantais susivienijome ir kūrėme muziką visiškai negalvodami apie sėkmę ar nesėkmę, o tik apie tai, kad yra gera tai daryti. Parašėme daug kūrinių ir tie kūriniai kažkaip realizavosi bei atnešė mums sėkmę. Smagu, kad galėsime savo kūryba pasidalinti su klausytojais Palangoje“, – kviesdamas į būsimą koncertą džiaugiasi Vaidas.

 

Energingas, jaukus ir pozityviai nuteikiantis – taip galima apibūdinti 2022 m. vasario 12 d. įvyksiantį išskirtinį V. Baumilos koncertą.

 

Renginys su Galimybių pasu. Taip pat asmenys vietoj Galimybių paso gali naudoti vieną iš medicininių dokumentų iš e.sveikatos sistemos: ES skaitmeninį Covid sertifikatą, vakcinacijos išrašą, dokumentą, įrodantį, kad persirgta COVID-19 liga, ar neigiamo testo rezultato išrašą. Šiuos dokumentus, negalintiems prisijungti patiems, gali išduoti jų sveikatos priežiūros įstaiga.

 

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Bravo events"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer