info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2022-06-24
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:20 val.
BILIETŲ KAINA
27.00 - 35.00
PIRKTI BILIETUS

Saulius Prūsaitis JONINĖS 2022

Palangoje – Joninės su Sauliumi Prūsaičiu!

 

Planuojate Joninių savaitgalį leisti Palangoje? Saulius Prūsaitis kviečia paieškoti paparčio žiedo drauge – birželio 24 d. Palangos koncertų salėje. Jis net žada specialiai šiai progai parašyti naują dainą!

 

„Labai tikiuosi, kad jau greitai gėris laimės prieš blogį ir visi galėsime ramia širdimi, be įtampos pasidžiaugti“, – sako dainininkas.

 

Jau tradicija tapęs vasariškas, kupinas spalvų ir smagios muzikos Sauliaus Prūsaičio šou visuomet sukviečia gausų būrį poilsiautojų. Retas atvejis, tačiau koncerto nepraleidžia ir trumpam sezono rūpesčius į šalį numetę kurorto gyventojai. „Patariu nepalikti bilieto pirkimo paskutinei dienai, nes patirtis rodo, kad jų gali ir nelikti“, – įspėja dainininkas.

 

Jis sako su malonumu kasmet stebintis, kaip miestas atsinaujina ir gražėja. „Turiu tradiciją koncerto dieną pasivaikščioti po Palangą ir atrasti, kas per metus pasikeitė. Palanga išlaiko architektūrinį lygį, centras gerai apgalvotas ir mano akiai malonu žvalgytis. Tai jau seniausiai nebėra kičinis kurortas“, – sako S. Prūsaitis.

 

Palangos virsmas stipriai jaučiamas ir pagal susirenkančią publiką. O ji Sauliaus Prūsaičio koncertuose itin įvairi. „Pastebėjau, kad susirenka ir šeimos su vaikais, ir jaunos porelės, ir draugų kompanijos, ir vyresnių žmonių ateina. Visus juos puikiai suvienija mano dainos. Man tai didžiausias komplimentas ir įvertinimas“, – sako dainininkas.

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

VšĮ "Muzikos dienos"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer