info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2022-09-23
RENGINIO PRADŽIA
10:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
09:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
04:00 val.
BILIETŲ KAINA
1350.00 - 1750.00
PIRKTI BILIETUS

Konferencija "Lūžio taškas"

"Lūžio taškas 2022" – metinė Lietuvos verslo savininkų ir vadovų konferencija, 18-tą kartą organizuojama Palangoje. Vasaros sezoną uždariusio kurorto ramybė padeda pasinerti į turiningą, kasmet su dideliu atidumu kuriamą programą. Palangoje, kaip niekur kitur, gerai mezgasi ir tvirtėja verslo ryšiai – toli nuo savo biurų, žmonės čia susirenka vieni dėl kitų. Ypatingai vertiname savo ilgamečių dalyvių lojalumą ir jų iš lūpų į lūpas perduodamą žinią apie "Lūžio taško" išskirtinumą. Renkamės kontaktų kokybę, todėl dalyvių skaičių ribojame iki 500.

 

Kasmet pasirenkame aktualią konferencijos temą– esame tikri, kad verslas yra tiesiogiai priklausomas nuo procesų, vykstančių už biurų durų. Juos ypač svarbu išmanyti verslo savininkams ir aukščiausiems vadovams, kurie turi rodyti kryptį, o sunkiais laikais – ir nuraminti savo komandas. Stengiamės, kad Palangoje jie patys galėtų pasikrauti savo baterijas.

 

Šiemet tema gali būti tik viena: Ukrainoje vykstantis karas. Todėl ir konferenciją pavadinome ukrainietiškai - ПЕРЕЛОМНИЙ МОМЕНТ. Kare kovoja mūsų broliai ukrainiečiai, tačiau ir Lietuvos politikoje bei versle dar nebuvo tokio reikšmingo laikmečio nuo pat Nepriklausomybės atgavimo. Iš suomių mokysimės, kaip sukurti apsiginti gebančią valstybę. Braižysime naują pasaulinį žaliavų tiekimo žemėlapį. Su Rusiją/Baltarusiją ryžtingai palikusiais verslais skaičiuosime, kiek kainavo toks žingsnis.  Aiškinsimės, kaip galime prisidėti Ukrainai atkuriant savo ekonomiką po to, kai ji laimės mūsų visų karą savo žemėje. Mokysimės iš įmones sėkmingai pardavusių arba – priešingai – į savo vaikų rankas jas perdavusių savininkų. Džiaugsimės Lietuvos vienaragių slėnyje tvyrančia bendruomeniškumo kultūra. Galiausiai – ieškosime patarimų, kaip išlikti tvirtu ir kitus įkvepiančiu vadovu sumaišties ir nežinios laikais.

 

Susitikime Palangoje – jau 18-tą kartą!

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Bus

Organizatorius

UAB "Small talk ideas"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer