info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2023-01-31
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
26.39 - 30.39
PIRKTI BILIETUS

DOMINO teatras. Premjera "KAŽKAS ČIA NE TAIP" (PERKELTAS)

Mieli žiūrovai,

 

informuojame, kad dėl aktoriaus ligos komedija „Kažkas čia ne taip“turėjusi vykti gruodžio 22 d. 19 val. Palangoje yra perkeliama į sausio 31 d. 19 val. Žiūrovai į sausio 31 d. renginį bus įleidžiami su tais pačiais bilietais – papildomai jų keisti nereikės.

 

Jeigu Jums netinka nauja renginio data, galite savo bilietus grąžinti ne vėliau kaip iki sausio 5 d. kreipiantis el. paštu pagalba@kakava.lt ir parašant norimų grąžinti bilietų numerius. Grąžinimai bus atliekami per 14 dienų nuo kreipimosi atgal į pirkėjo sąskaitą.

 

Nuoširdžiai atsiprašome už nepatogumus. DOMINO teatro administracija

 

Pasaulinę šlovę pelnęs, vienas unikaliausių spektaklių jau „Domino“ teatre!

 

„Šedevras!” „The Times“
„Pati juokingiausia kada nors sukurta Brodvėjaus komedija“ „The Huffington Post“
„Aukso medalis komedijos žanre“ „Variety“

 

Sveiki atvykę į ambicingą pjesės „Žmogžudystė Haveršamo dvare“ pastatymą! Taip, jūs supratote teisingai: atvykote į spektaklį, kurio metu bus kuriamas... spektaklis. Labai nuoširdi, bet nevisai vykusi Kornlio universiteto dramos draugijos aktorių komanda turi užduotį pristatyti žiūrovams detektyvinę istoriją, tačiau nuo pat pirmos akimirkos juos ištinka visa lavina nesėkmių: neatsidaro durys, griūna dekoracijos, lūžta baldai, ne laiku užgęsta šviesos, iš galvos išgaruoja išmoktas tekstas, o dar kažkas ir sąmonės netenka... Ar visiškos sumaišties sukūryje spektaklio herojai sugebės atskleisti mistiškos žmogžudystės paslaptį bei viską sugrąžinti į savas vietas?

 

Fenomenali komedija „Kažkas čia ne taip“ vadinama vienu populiariausių Brodvėjaus spektaklių. Tai ilgiausiai rodoma komedija West End‘o istorijoje. Be gausybės įvairių laimėjimų, 2015 m. šis spektaklis prestižiniuose Laurence Olivier apdovanojimuose pripažintas geriausia nauja komedija.

 

Pastatymas, kuriame gausu netikėtų siužeto vingių, specialiųjų efektų, unikalių techninių sprendimų sužavės net ir patį išrankiausią komedijų gerbėją. Galime lažintis, kad nuo pirmos iki paskutinės šio spektaklio akimirkos kvatosite susiėmę už pilvų!

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

1 pertrauka

Organizatorius

VšĮ "Komedijos teatras"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer