info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2022-12-30
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
24.24 - 39.39
PIRKTI BILIETUS

Vaidas Baumila

Vienas ryškiausių Lietuvos atlikėjų Vaidas Baumila gerbėjams paruošė staigmeną – koncertą Naujųjų metų išvakarėse. Gruodžio 30 d. atlikėjas su grupe pasirodys Palangos koncertų salėje.

 

Per daugelį metų scenoje žinomas atlikėjas savo muzikiniame bagaže sukaupė ne vieną hitą. „Ant mašinos stogo“, „Myliu“, „Milijonai“ žymi populiariosios muzikos dainininko karjeros pradžią, kuri palaipsniui vystėsi iki nostalgiškai ir kartu šiuolaikiškai skambančių superhitų „Kunigunda“ ar „Apžavai“. Bet kad ir kaip keistųsi Vaido stilius, viena aišku – jo meilė muzikai ir savo klausytojui niekada nesikeis. Koncertuose jis atiduoda visą save, o jo pozityvumas ir gera nuotaika užkrečia.

 

Šie metai Vaidui buvo intensyvūs ir įspūdingi – galybė koncertų, filmavimai, nauji kūriniai ir netrukus pasirodysiantis albumas. Todėl ir 2022-ųjų palydėtuvės bus ne mažiau įspūdingos koncerte Palangoje. Tai tarsi metų apibendrinimas su visais geriausiais V. Baumilos hitais, šiek tiek burtų, teatrališkumu ir, žinoma, šokiais.

 

„Žiemos šventinis laikotarpis visada man buvo ypatingas: vaikystėje tai stebuklų metas, dabar tai laikas, kai apmąstau nuveiktus darbus, iš naujo įvertinu prioritetus, susitinku su rečiau matomais artimaisiais ir draugais bei linksmai leidžiu su jais laiką. Šių metų pabaiga bus dar labiau įsimintina ir ypatingesnė, nes turėsiu galimybę susitikti ir su savo klausytojais, išlydėti šiuos metus kartu su jais ir su nauja energija bei įkvėpimu pasitikti naujus. Tikiu, kad laukia daug ypatingų momentų. Palangoje atliksiu tai, kas labiausiai išjudina publiką, bet bus ir keletą staigmenų – kaipgi šventinis laikotarpis be jų. Labai stengsiuosi padaryti viską, kad po šio koncerto įsikrautume teigiamų emocijų visiems metams“, – apie šventinius koncertus pasakoja V. Baumila.

 

 

.

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Bravo events"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer