info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2022-12-10
RENGINIO PRADŽIA
18:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
17:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:45 val.
BILIETŲ KAINA
27.00 - 45.00
PIRKTI BILIETUS

Martynas Kavaliauskas "Christmas show"

Martynas Kavaliauskas kviečia gražiausią šių metų žiemos vakarą praleisti drauge – įspūdingame šventiniame gyvo garso koncerte, gruodžio 10 d. – Palangos koncertų salėje.


Šioms Kalėdoms ir Naujiesiems metams paruošėme naują šventinę koncertinę programą – LATINO CHRISTMAS SHOW, kurioje skambės geriausi visų laikų ispaniški hitai bei netikėtos naujų autorinių Martyno dainų ir legendinių lietuviškų dainų interpretacijos latino ritmu. Nėra abejonės, kad šiame koncerte bus galima išgirsti ir tokius ikoniškus klasikinius latino hitus kaip „Lambada“, „Feliz Navidad“, „Guantanamera“, „Baila me“, „Bamboleo“, „Macarena“, „Let‘s get loud“ ir kitus, tačiau Kalėdinio šou svečiai gali tikėtis ir netikėtų lietuviškų dainų interpretacijų.

Martynas Kavaliauskas - gerai žinomas šalies dainininkas ir aktorius, nugalėjęs net trijuose TV projektuose - "Muzikinė kaukė", "Šok su manimi", "Kaukės", kiekviename savo koncerte nestokoja nei šilumos, nei aistringos energijos, nei nuoširdumo.

„Norime scenoje ir klausytojų širdyse sukurti tikrą ir didelę šventę – o gerose šventėse, juk visko būna po truputį...“,- šypsosi už talentą ir atsidavimą vertinamas atlikėjas ir aktorius.


Martyno Kavaliausko pasirodymai jau nebeįsivaizduojami be pučiamųjų instrumentų sąstato, tad ir šįkart atlikėjas scenoje pasirodys ne tik su gyvo garso grupe ir pritariančiaisiais vokalais, tačiau dinamišką repertuaro liniją subtiliai papildys ir trimito, trombono bei saksofono skambesys. Specialiai šiam šou kuriamos specialios dekoracijos bei įspūdingi apšvietimo sprendimai. Taip pat koncerte pasirodys fantastiška šokėjų pora – Marvin&Gintarė.

„Kruopščiai dėliojome repertuarą, norėdami, kad šiame koncerte tilptų kuo daugiau ryškiausių praėjusio šimtmečio ispanų ir argentiniečių kompozitorių kūrinių – siekėme, kad šis šou degtų ir spinduliuotų ta užburiančia pietietiška dvasia ir aistra. Aistra gyventi, mylėti, švęsti bei dalintis pozityvia energija.Tebus šis šventinis šou tarsi trumpa kelionė, nukelianti į spalvingiausius pasaulio kampelius ir leidžianti dar kartą pasidžiaugti gražiausia visų laikų muzika, aš Jūsų labai lauksiu.

Su Meile, Martynas

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

VšĮ "Kultūros ir medijų namai"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer