info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2023-02-10
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA
30.00 - 45.00
PIRKTI BILIETUS

Jessica Shy

Po didžiausio gyvenimo koncerto Kaune atlikėja Jessica Shy nesustoja ir kviečia savo gerbėjus į koncertą Palangos koncertų salėje, jau vasario 10!

 

Viena labiausiai klausomų  jaunosios kartos atlikėjų 2023-ius pasitinka ne tik su naujais koncertais, bet ir su 4 nominacijomis M.A.M.A. apdovanojimuose!

 

"Šiuo metu vis dar gyvenu emocijomis iš koncerto arenoje, tai buvo neapsakomas jausmas, kurio nepamiršiu visą gyvenimą”.  Dieną prieš koncertą Kaune sužinojau, jog pretenduojame net į 4 nominacijas M.A.M.A apdovanojimuose, tai išties didelis ir svarbus  įvertinimas man! Dėl to pirmiausiai esu dėkinga savo klausytojams, tad noriu pranešti, jog susitikimui į pajūrį atvykstu jau vasario 10" - naujienomis džiaugiasi atlikėja.

 

Taigi, pasiruoškime susitikimui su Jessica Shy jau vasario 10d. Palangos koncertų salėje, kurioje skambės ne tik žinomiausi atlikėjos kūriniai, bet ir naujojo albumo dainos.

 

 

 

 

Įsigijus bilietus į sėdimą sektorių balkone, patekti į stovimą parterį galimybės nebus.

 

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Roneksa"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer