info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2023-06-02
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA
23.70 - 50.00
PIRKTI BILIETUS

Alanas Chošnau. Geriausios dainos

Šią vasarą atidarykite kartu su atlikėju Alanu Chošnau. 2023 m. birželio 2 d. Palangos koncertų salėje, Palangos vasaros sezono atidarymo vakarą vyks įspūdingas atlikėjo koncertas su nauja programa "Geriausios dainos".

 

Lietuvos populiariosios ir elektroninės muzikos žvaigždė, dainų autorius, muzikos prodiuseris ir išskirtinio tembro atlikėjas Alanas Chošnau kviečia į savo koncertą, kuriame skambės tik visiems puikiai atpažįstami ir mylimi muzikiniai hitai, sukurti per trisdešimt aktyvių kūrybos metų grupės "Naktinės personos" ir sėkmingos solinės karjeros laikotarpiais. 

 

„Nuo keturiolikos metų sąmoningai mačiau save tik muzikoje. Muzika man reiškia viską – kelio pradžią ir pabaigą... Gyvenu muzika ir dėl jos esu pasirengęs visą save atiduoti. Tai likimas, kurį priėmiau su meile ir pasitikėjimu. Tikiu, kad mano klausytojai tai jaučia..." (A. Chošnau)

 

Alanas Chošnau - tai autentiškas, savito muzikinio braižo dainų kūrėjas ir atlikėjas, įvertintas begalės ištikimų klausytojų, atrastas naujos kartos klausytojų, ne kartą pelnęs "Geriausias metų atlikėjas", "Auksinis diskas", "Geriausia metų daina" titulus Lietuvos muzikos scenos apdovanojimuose. 

 

Nauja Alano Chošnau koncertinė programa "Geriausios dainos" užtikrina - šiuose koncertuose skambės tik hitai!

 

Neabejojame, kad visiems puikiai žinomi soliniai Alano Chošnau ir grupės "Naktinės personos" kūriniai kiekvienam koncerto dalyviui sukels tik pačius šilčiausius ir jaukiausius prisiminimus, paryškins išgyventų emocijų spalvas ir kiekvieną pakvies į muzikinę kelionę laiku... 

 

Sceninė Alano Chošnau magija, įspūdingas šviesų ir garso efektų šou - tai viskas ko reikia įsimintinam vasaros sezono atidarymui Lietuvos pajūryje, Palangoje. Susitikime prie saulėtos jūros ir palydėkime šį vakarą drauge! 

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

VšĮ "Wow projektai"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer