info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2023-07-20
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:40 val.
BILIETŲ KAINA
23.50 - 43.50
PIRKTI BILIETUS

A|CH PREMJERA ''JAUNYSTĖ''

Premjera„Jaunystė“ pagal Johano Sebastiano Bacho muziką
 

Režisierė-choreografė ir libreto autorė - Anželika Cholina

Scenografas - Marijus Jacovskis

Kostiumų dailininkė - Olga Filatova Kontrimienė

Šviesų dailininkas – Eugenijus Sabaliauskas

Pedagogė-repetitorė – Živilė Baikštytė

 

Spektaklyje dalyvauja 21 artistas.

 

Šokio spektaklis Jaunystė” arba scenarijai pagal kuriuos gyvena žmonės taps 23-ojo A|CH teatro sezono unikalia premjera, kurioje pirmą kartą susipins net trys šokio žanrai: klasikinis baletas, šiuolaikinis-modernus šokis ir gatvės šokiai. Taip pat, pirmą kartą A|CH teatro istorijoje, vienoje scenoje vaidmenis kurs žinomi, patyrę scenos meno meistrai, baleto solistai, aktoriai, šokėjai ir 13-16 metų vaikai, gabiausieji baleto, šokio ir vaidybos meno mokyklų mokiniai.

 

Spektaklio „Jaunystė“ siužete persipina šešių šeimų gyvenimo fragmentai ir susiduria du pasauliai – vaikų ir suaugusiųjų.  Tai kontrastinga psichologinė tragikomedija, kurioje šiuolaikiškos šeimyninio gyvenimo dramos perteikiamos šokio kalba, skambant galingai Johano Sebastiano Bacho muzikai.

 

Kūrybinio proceso metu režisierė gilinosi į esminių šeimyninių konfliktų kilmę, rėmėsi psichologų įžvalgomis.  Kalbėdama apie naująjį šokio spektaklį Jaunystė” A. Cholina pabrėžia: „Man visada buvo įdomu priartėti prie tiesos apie gyvenimą, tyrinėjant įvairius santykių tarp žmonių aspektus. Tėvų ir vaikų santykiai - sudėtingiausia bendravimo tarp žmonių forma. Šeimos kuriamos pagrinde jaunystėje, taigi, dauguma tampa tėvais patys dar būdami vaikai…

Tai bus savotiškas meno terapijos seansas, kurs leis pažvelgti į šeimos gyvenimo vidų. Šiuo savo darbu noriu paskatinti suaugusius pasižiūrėti į vaikus kaip į lygiavertes asmenybes ir pamatyti juose jų atsineštą savitumą.  Tikiuosi, kad spektaklyje pamatyti šeimų elgesio modeliai privers susimąstyti ir inspiruos keistis...”

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

VšĮ "Anželikos Cholinos šokio teatras"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer