info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2023-07-29
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:40 val.
BILIETŲ KAINA
35.00 - 49.90
PIRKTI BILIETUS

Marijonas Mikutavičius ir Kauno bigbendas

Ovacijų sulaukęs projektas – Marijonas Mikutavičius ir Kauno bigbendas –  liepos 29 d. grįžta į Palangą! Vienintelis pasirodymas kurorte šią vasarą!
 
Garsiausios ir mėgstamiausios Marijono dainos su ryškiausiomis spalvomis ir kurortiniu bigbendo skambesiu. Džiugesys ir valiūkiška nuotaika – garantuota!
 
Marijonas drauge su Kauno bigbendu pristato vasaros dainų programą, kurioje skambės ir garsiausi hitai, ir naujausi kūriniai. Jų aranžuotes sukūrė vyriausiasis Kauno bigbendo dirigentas, milžinišką aranžavimo patirtį turintis, Jievaras Jasinskis.
 
Kauno bigbendas – itin aukšto meistriškumo orkestras, per trisdešimt gyvavimo metų grojęs pačio įvairiausio stiliaus muziką ir bendradarbiavęs su garsiais solistais iš Lietuvos ir užsienio.
 
Pernai gimęs ir būtent Palangoje pirmą kartą pristatytas Marijono ir bigbendo duetas buvo rizikingas sumanymas. Iš anksto buvo gana sudėtinga įsivaizduoti, kaip akompanuojant Kauno bigbendui suskambės naujai aranžuoti Marijono superhitai.  Ar „Trys milijonai“ vis dar bus tokie pat didingi?  „Ar mylėsi tu mane?“ vis dar skambės taip pat pašėlusiai? O ar „Ši vasara“ išvis gali būti atliekama su bigbendu?
 
Marijonas prisipažino, kad klausimai ji tikrai kankino. Prieš pirmąją repeticiją su bigbendu dainininkas gerokai jaudinosi, bet kai išgirdo orkestro atliekamas pirmąsias dainas, išsyk suprato: projektas pavyks!
 
Ir buvo visiškai teisus – Marijonui ir Kauno bigbendui publika plojo atsistojusi. Ir ne tik Palangoje, bet ir Kaune, Vilniuje...
 
Po pirmojo pasirodymo Palangoje, Marijonas pažadėjo kitąmet vėl į kurorto koncertų salę sugrįžti.
 
Ir pažadą ištesėjo – Marijonas ir Kauno bigbendas 2023-ųjų liepos 29-ąją Palangos koncertų salėje!
Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Promostar"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer