info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2023-07-08
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA
24.50 - 48.50
PIRKTI BILIETUS

Mantas: Rhapsody Recomposed

Ypatingame koncerte legendinės grupės „Queen“ dainos suskambės naujai – jas lydės didingi vargonų muzikos garsai. 

 

Unikalus Manto Jankavičiaus projektas „Mantas: Rhapsody Recomposed“ buvo specialiai paruoštas vidurvasarį vykusio festivalio „Midsummer Vilnius“ atidarymui. Neblėstančia energija ir talentu trykštantis M. Jankavičius jau ne kartą įkūnijo britų roko muzikos grupės vokalistą Fredį Merkurį, tačiau festivalio scenoje legendinės grupės kūryba nuskambėjo visiškai kitaip. Scenoje „Queen“ dainos buvo atliekamos M. Jankavičiaus bei jo grupės ir akompanuojamos populiariajai muzikai nebūdingo instrumento – vargonų. Jais skambino Robertas Lamsodis.
 
Tokio formato pasirodymas – vienintelis ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Pasiruošimas projektui M. Jankavičiui ir iš Norvegijos į repeticijas grįžinėjusiam profesionaliam vargonininkui R. Lamsodžiui buvo nemenkas, bet labai intriguojantis iššūkis. Vargonais atlikti populiariąją, roko muziką nėra įprasta ar lengva - atlikėjai ilgas valandas praleido repetuodami, gerindami atlikimo techniką, ieškodami tobulo skambesio, derančios su laikui nepavaldžia „Queen“ grupės muzika.

 

Didžiausiose šalies arenose skambėjęs, didelio pasisekimo ir ovacijų sulaukęs muzikinis projektas nuskambės ir liepos 8 d. Palangos koncertų salėje. Tai ypatinga proga dar kartą išgirsti ir pamatyti šį įspūdingą šou.


Mindauginių savaitgalį į koncertą susirinkę klausytojai išgirs visų širdis virpinančius ir balso galimybes patikrinti nejučia verčiančius hitus „We Are the Champions“, „We Will Rock You“, „Bohemian Rhapsody“, „I Want To Break Free“, „Show Must Go On“ ar „Love of My Life“. Lipdamas į sceną atlikėjas Mantas Jankavičius visada atiduoda visą save. Jo muzikiniai gabumai ir teatrališkumas nepalieka abejingų. Muzikantai ir šį kartą sieks, kad kuriama pasirodymo energija ir muzika sugriaudėtų visoje salėje ir pasiektų net toliausiai sėdinčius žiūrovus.

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Fors event"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer