info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2023-07-19
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:00 val.
BILIETŲ KAINA
10.50 - 43.50
PIRKTI BILIETUS

XI Tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis | ''Ir tas kelias, kaip sapnas...''

NAUJŲ IDĖJŲ KAMERINIS ORKESTRAS NIKO (meno vadovas – GEDIMINAS GELGOTAS), Lietuva
PETRAS VYŠNIAUSKAS, saksofonas, Lietuva
ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ, fortepijonas, Lietuva
CHORAS “PRO MUSICA” (meno vadovė – RASA GELGOTIENĖ), Lietuva

 

Tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis pristato ypatingą koncertą. Pripažinimą pelnęs jaunosios kartos lietuvių kompozitorius Gediminas Gelgotas (g. 1986) jubiliejaus proga pristatys specialiai festivaliui sukurtą koncertinę programą „Ir tas kelias, kaip sapnas“, kurioje autorinė jo kūryba susijungs su M. K. Čiurlionio muzikinio palikimo interpretacijomis bei improvizacijomis.

 

Vientisą valandos trukmės kompoziciją atliks Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO – nuolat užsienyje Lietuvos vardą garsinanti styginių instrumentų grupė, žinoma dėl savo patrauklių ir originalių pasirodymų, atliekanti progresyviąją klasikinę muziką mintinai, integruojanti į savo pasirodymus aukščiausio lygio styginių instrumentų meistriškumą bei minimalistinius vizualinius scenos efektus. Prie NIKO scenoje prisijungs ir kiti pripažinti atlikėjai – Nacionalinės premijos laureatas, saksofonininkas Petras Vyšniauskas, pianistė, profesorė Aleksandra Žvirblytė bei choras Pro Musica.

Nuolaidos

30% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

VšĮ "Klasika LT"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer