info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2023-10-28
RENGINIO PRADŽIA
15:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
14:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
09:00 val.
BILIETŲ KAINA

Šiuolaikinės krikščioniškos muzikos ir menų festivalis "Sielos 2023"

Šiandien Lietuvoje yra nemažai krikščionių muzikantų, dainininkų ir grupių, grojančių įvairaus stiliaus muziką, kurie dainuoja ir kalba apie prasmingą gyvenimą. Jų atliekama muzika ir žodžiai liečia kiekvieno žmogaus širdį, nes visa jų kūryba atspindi tikrąsias žmogaus gyvenimo vertybes – tikėjimą, viltį ir meilę. 

 

Šiuolaikiška krikščioniška muzika Lietuvoje gyvuoja jau ne vienerius metus, tačiau jaunam, kuriančiam krikščioniui pristatyti savo kūrybą vis dar sudėtinga. Populiariosios muzikos rinka užversta abejotinos muzikinės vertės ir abejotinas vertybes skelbiančiais kūriniais. Dėl to vienas iš festivalio dalyvių tikslų – būti atsvara narkotikų ir agresijos kultūrai, dainuoti ir kalbėti apie kitokį gyvenimą.

 

Šis festivalis – vienintelis šalyje, kuriuo siekiama padrąsinti jaunus krikščionis nešti bendraamžiams amžinąsias vertybes ir uždegti Lietuvos jaunimą kasdien gyventi dorą, pilną meilės Dievui, artimui ir Tėvynei gyvenimą.

 

"Sielos" du dešimtmečius buvo skirtos tik muzikai, bet 2021-aisiais Palangoje įvykus jubiliejiniam renginiui festivalio organizacinė komanda nusprendė į trečią dešimtį žengti vienos dienos muzikinį festivalį išplečiant iki visą savaitę trunkančio krikščioniško meno, pradedant fotografija bei tapyba ir baigiant skulptūra bei teatru, festivalio.

 

Renginys stiprina ekumeninį katalikų, protestantų ir kitų krikščioniškų konfesijų bei denominacijų bendravimą.

 

Festivalis gyvybiškai svarbus kiekvienam, ieškančiam tiesos ir norinčiam kurti aplink save gražią, šviesią, pilną tiesos ir gerumo Lietuvos ateitį.

Organizatorius

VšĮ „Gerosios naujienos centras“

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer