info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2023-12-16
RENGINIO PRADŽIA
18:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
17:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA
31.00 - 46.00
PIRKTI BILIETUS

MARTYNAS KAVALIAUSKAS

Martynas Kavaliauskas – svaiginančio balso savininkas ir vienas talentingiausių šalies atlikėjų, nuolat stebinantis žiūrovus televizijos, muzikos ir teatro scenose, skelbia apie kasmetines savo gastroles po Lietuvos miestus. Šventinis koncertinis turas prasidės gruodžio 16-ąją – Palangos koncertų salėje.

 “Kas lankosi mūsų koncertuose, puikiai žino, kad mėgstame nepriekaištingai orkestruotus kūrinius atlikti su didele meile, atsidavimu, aistra ir energija. Kaip ir kasmet – ruošiame kokybišką gyvo garso ir vizualiai estetišką šou. Stengsiuosi repertuaro liniją sujungti itin dinamiškai, kad koncerto svečiai galėtų pasimėgauti tiek mano autorine muzika, tiek puikiai pažįstamos pasaulinės ar lietuviškos muzikos kūrinių interpretacijomis.Išsikėlėme pagrindinį tikslą šių metų turui – sieksime, kad mūsų koncertų lankytojų patirtis būtų maksimaliai šventiška, pozityvi ir linksma. Žadame sujungti geriausius kūrinius iš visų prieš tai skambėjusių mano programų – bus galima pasimėgauti geriausiomis “Abba”, “Queen”, Elvio Preslio dainomis, o taip pat ir užvedančiais praėjusio šimtmečio roko bei latino hitais.”, - atskleidžia Martynas.

 
Nėra abejonės, kad šiame koncerte bus galima išgirsti ir naujausias Martyno autorines dainas ir, be abejo, tokius ikoniškus pasaulinius hitus kaip „Can’t take my eyes off you“, “Volare” ar „Gimmie gimmie“. Žinoma, žiūrovai gali tikėtis ir netikėtų legendinių, niekada nepamirštamų lietuviškų dainų interpretacijų iš “Hiperbolės”, „Rondo“ ir kitų senųjų šalies grupių repertuaro.

 Martyno Kavaliausko pasirodymai jau nebeįsivaizduojami be pučiamųjų instrumentų sąstato, tad ir šįkart atlikėjas scenoje pasirodys ne tik su gyvo garso grupe, tačiau koncerto muzikinę visumą užlies ir trimito, trombono bei saksofono skambesys. 

 “Kasmet stengiamės nustebinti žiūrovus, todėl didelį dėmesį skiriame ir scenografiniams sprendimams –  koncertiniam turui kuriamos specialios dekoracijos bei nauja apšvietimo koncepcija. Manau, kad visa tai bus tarsi trumpa kelionė, nukelianti į spalvingiausius pasaulio kampelius ir leidžianti dar kartą pasidžiaugti gražiausia visų laikų muzika, kuri įkvepia aistra gyventi, mylėti, švęsti bei dalintis pozityvia energija. O svarbiausia – kviečiu kartu pasidžiaugti į mūsų visų namus atkeliaujančiomis šventėmis. Labai Jūsų lauksiu.

Su geriausiais linkėjimais,
Martynas“.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Medijų namai"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer