info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-03-09
RENGINIO PRADŽIA
18:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
17:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
34.90 - 79.90
PIRKTI BILIETUS

GYTIS PAŠKEVIČIUS

Ilgąjį kovo savaitgalį Palangoje – Gyčio Paškevičiaus geriausių dainų koncertas

 

Šventinį pavasario savaitgalį, kovo 9 d. Palangoje savo pasirodymą surengs vienas mylimiausių šalies dainininkų – Gytis Paškevičius. Laikui nepavaldžios dainos, kurias mes visi žinome atmintinai - „Šiam pasauly“, „Dalužė“, „Mano kraštas”, „Draugams“, o taip pat daugybė kitų geriausių kūrinių iš atlikėjo repertuaro skambės šeštadienį, kovo 9 d. jaukioje Palangos koncertų salėje.

 

 

Savo solinę karjerą pradėjęs 1991 m., Gytis Paškevičius yra ypatingas Lietuvos atlikėjas, kurio dainas žino ir mėgsta absoliučiai įvairaus amžiaus gerbėjai. Per daugiau kaip tris kūrybinės veiklos dešimtmečius dainų autorius ir atlikėjas yra išleidęs 16 albumų, jo kūriniai nuolat užkopdavo į aukščiausias radijo stočių grojaraščių eilutes, jis yra pelnęs ne vieną apdovanojimą. Dainininkas ne kartą yra surengęs savo koncertinius turus didžiausiuose Lietuvos miestuose, į kuriuos bilietai ištirpdavo vos pasirodę prekyboje. Ne išimtimi taps ir būsimas Gyčio koncertas Palangoje, tad kviečiame iš anksto pasirūpinti bilietais ir planuoti ilgąjį šventinį kovo 11-osios savaitgalį praleisti pajūryje.

 

 

Koncertas įvyks kovo 9 d. (šeštadienį) Palangos koncertų salėje.

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Medusa concert"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer