info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-10-11
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
39.90 - 69.90
PIRKTI BILIETUS

Rhythm of the Dance

Lietuvoje koncertuos garsi airiškų šokių trupė „Rhythm of the Dance“

 

Pasaulinio garso airiškų šokių trupė „Rhythm of the Dance“ švenčia 25-erių metų jubiliejų ir kviečia Lietuvos žiūrovus į savo įspūdingus pasirodymus, vyksiančius spalio 10 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ ir spalio 11 d. Palangos koncertų salėje.

 

Tradicinė keltų muzika, folkloro elementai ir šiuolaikiniai ritmai, legendiniai airiški šokiai, gyvai atliekama muzika ir užburiantys solistų balsai – visa tai pelnė „Rhythm of the Dance“ pasaulinį populiarumą ir pripažinimą. Per 25-erius gyvavimo metus šis šokių kolektyvas sužavėjo per 7 milijonus žiūrovų 50 šalių. Trupė kasmet surengia daugiau kaip 200 pasirodymų geriausiose koncertinėse salėse ir beveik visi jų pasirodymai – išparduoti! 

 

 

Publiką sužavės didinga Airijos istorija, perteikta preciziškai atliktais šokio judesiais, kupina mitų, viduramžių legendų ir dabarties istorijų. „Rhythm of the Dance“ – tai choreografijos, muzikos, teatro, improvizacijos ir modernių specialiųjų efektų sintezė, kuri nepalieka abejingų.

 

Šokių trupė gerbia autentiškų airiškų šokių tradicijas, dalindamasi su žiūrovais tradiciniais keltų tautos kultūros perlais. Tuo galės įsitikinti visi, apsilankę „Rhythm of the Dance“ pasirodyme spalio 11 d. Palangos koncertų salėje. Jūs tiesiog turite tai pamatyti!

 

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

1 pertrauka, 20 min.

Organizatorius

MB "Riventis"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer