info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-05-25
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:40 val.
BILIETŲ KAINA
29.90 - 49.20
PIRKTI BILIETUS

Angelou "Piano Special"

Populiarusis Angelou akustinis vakaras pirmą kartą skambės pajūryje

 

Viena ryškiausių ritmenbliuzo ir soulo atlikėjų Lietuvoje Andželika Petrauskaitė-Angelou skelbia, jog gegužės 25 dieną pirmą kartą pajūryje pristatys populiarųjį savo akustinį koncertą „Piano Special“, kuriame visiems puikiai pažįstami atlikėjos hitai skambės akomponuojant fortepijonui.

 

Lietuvoje Angelou geriausiai žinoma dėl savo R&B, soulo bei urban stilius derinančios kūrybos, tačiau praėjusiais metais pristatyti akustiniai koncertai, pabrėžę unikalų atlikėjos balsą, sulaukė didžiulio pasisekimo, todėl pavasarį užburiančiu muzikiniu vakaru pirmą kartą galės mėgautis ir pajūrio gyventojai.

 

Akustiniame „Piano Special“ koncerte Angelou scenoje pasirodys kartu su talentinguoju Benu Kukeniu, kuris akomponuos fortepijonu. Pasirodymo metu tiek hitais tapusio, tiek visiškai naujos kūrybos atlikėjos dainos skambės visiškai kitaip negu esame įpratę.

 

Iš pajūrio kilusi Angelou užaugo muzikos apsuptyje, bet pati rimčiau muzikuoti pradėjo tik išvykusi studijuoti į Jungtinę Karalystę. Būtent šioje šalyje, kaip pati teigia, atlikėja išmoko geriau išreikšti save bei įgavo daugiau pasitikėjimo savimi, kas pastūmėjo pradėti muzikinę karjerą ir išleisti pirmuosius kūrinius.

 

Išskirtinio, gilaus balso savininkė gimtinėje išpopuliarėjo 2017 metais su savo pirmąja lietuviška daina „A lyga“, kurią sukūrė su prodiuseriu Free Finga. Akimirksniu hitu tapęs kūrinys internetinėse muzikos platformose surinko kelis milijonus perklausų.

 

Nuo to laiko, Angelou klausytojams pristatė jau tris albumus – „Vision A“ (2017 m.), „All in Good Time“ (2019 m.) bei „Fazė“ (2021 m.). Pastarasis susilaukė milžiniškos sėkmės: „Fazė“ tapo 2021 metų klausomiausiu lietuvės atlikėjos albumu Lietuvoje.

 

Drąsiai su skirtingais muzikos stiliais eksperimentuojanti atlikėja nepastebėta neliko ne tik klausytojų, bet ir muzikos profesionalų tarpe – įvairiose prestižinių M.A.M.A. apdovanojimų kategorijose Angelou iš viso nominuota net penkis kartus.

 

Kartu su muzikos leidybos gigante Lietuvoje „Warner Music Baltics“ bendradarbiaujanti Angelou dar visai neseniai net dvejus metus buvo visiškai susitelkusi ties kūryba, tačiau lygiai prieš metus grįžo į sceną su šviežio skambesio kupinais hitais „Saulė“, „Fortūna“ bei akustiniais „Piano Special“ koncertais.

 

„Angelou turi išties išskirtinį balsą, kuris geriausiai atsiskleidžia būtent akustiniuose koncertuose. Labai džiaugiamės galėdami Palangos gyventojams ir pajūrio svečiams pirmą kartą pristatyti šį koncertą ir „atidaryti“ vasarą tokia gražia nata“, – teigia pasirodymą organizuojančios įmonės „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

 

Akustinis Angelou ir fortepijonisto Beno Kukenio muzikinis vakaras „Piano Special“ vyks gegužės 25 dieną Palangos koncertų salėje. Bilietus platina didžiausias bilietų platintojas Lietuvoje Bilietai.lt

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Seven Live"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer