info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-06-23
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
29.90 - 64,90
PIRKTI BILIETUS

MAN-GO Joninės

Per Joninės Palangoje - išskirtinis finalinis grupės „Man-go“ 25-mečio koncertas

 

Birželio 23 d., Joninių vakarą, Palangos koncertų salėje įvyks išskirtinis ir finalinis vienos populiariausių merginų grupių „Man-go“ 25-mečio koncertas, vainikuojantis jubiliejinį turą per visą Lietuvą. Pernai prasidėjusio gastrolių grafiką sudaro 14 pasirodymų su gyvo garso grupe, tad baigiamasis turo koncertas Palangoje bus puiki galimybė išgirsti populiariausias „Man-go“ dainas, sukurtas per 25-erius kūrybinio kelio metus. Taip pat bus pristatyta ir naujausia grupės daina „Kurgi tu?“, jau spėjusi sulaukti didelio gerbėjų dėmesio.

 

 

„Visos mūsų dainos yra apie meilę, gėles ir augalus“, - juokiasi žavios „Man-go“ merginos. „Nuo pavasarinių žiedų ir raskilos - iki alyvų ir beržynėlių, tad drąsiai galime sakyti, kad grupės repertuaras tiesiog sukurtas Joninėms. Trūksta tik dainos apie paparčio žiedą, bet ateityje mes būtinai apie tai pagalvosime“, - tęsia merginos ir žada žiūrovams ne tik puokštę savo gražiausių dainų, bet ir išskirtinį šou su gyvo garso grupe. Tad belieka tik apsišarvuoti kantrybe, susiplanuoti Joninių savaitgalį pajūryje ir pakviesti savo brangiausią žmogų atšvęsti vasaros saulėgrįžos šventę su geriausia „Man-go“ muzika.

 

MAN-GO

 

Lietuvos popmuzikos grupė „Man-go“ susikūrė 1998 m., Klaipėdoje, pelniusi populiarumą su daina „Pavasariniai žiedai”. Koncertai, naujų albumų pristatymai: dešimtmetį populiarumas ir sėkmė lydėjo grupę.

2008 m. įvyko perdegimas. Ir tik 2014 m. su naujomis kūrybinėmis jėgomis „Man-go“ grįžo į sceną ir vėl užėmė tvirtas pozicijas lietuviškos muzikos grojaraščiuose. 7000 gerbėjų susirinko 2018-aisiais į Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vykusį jubiliejinį 20-mečio grupės koncertą.

2023 metų vasarą „Man-go“ pradėjo aktyviai ruoštis išskirtiniam 25-mečio koncertų turui. Per ketvirtį amžiaus grupės pasiekimų istorijoje – įspūdinga diskografija: išleisti albumai ne kartą tapo „platininiais“, lietuviškos muzikos kolekcija pasipildė daugybe hitais tapusių „Man-go“ dainų. Grupė pelnė aibę įvairių muzikinių apdovanojimų. Nuo 2015 m. „Man-go“ sulaukia milžiniško gerbėjų susidomėjimo internete: vien tik „Youtube“ kanale peržiūrų skaičius siekia daugiau nei 76 milijonus.

 

 

Koncertas vyks birželio 23 d. (sekmadienį) Palangos koncertų salėje

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

1 pertrauka, 30 min.

Organizatorius

UAB "Medusa concert"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer