info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-06-29
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA
19.99 - 38.99
PIRKTI BILIETUS

Teatro komedija "Uošvis"

Legendinis šoumenas Arūnas Valinskas grįžta į teatro sceną! Vienas garsiausių šalies stand-up comedy meistrų Mantas Bartuševičius joje debiutuoja. O talentingoji aktorė Vaida Baranovė stoja tarp šių vyrų ir jau tuoj taps mėgstamiausia raudonplauke šalyje. Šią kompaniją jau netrukus išvysite naujoje teatro komedijoje „Uošvis“. Scenarijaus autorius - Tadas Vidmantas, spektaklį režisuoja ne vieną teatro aikštelių hitą sukūręs Balys Latėnas.

 

Rasti drąsos pasipiršti mylimajai tikrai nėra lengva užduotis. Kartais atidėlioti verčia abejonės dėl jausmų, kartais – finansinės ar kitos buitinės problemos, tačiau kartais būna ir taip, jog didžiausiu piršlybų iššūkiu tampa... jaunosios tėvas.

 

Jurgis (M. Bartuševičius) – tai savimi pasitikintis jaunas istorijos mokytojas, svajojantis tapti rašytoju. Jo mylimoji Vika (V. Baranovė) – interjero dizainerė. Nors folkloras teigia, jog kur du – trečio nereikia, šioje situacijoje be trečio išsiversti nepavyks... Vikos tėvas Raimundas (A. Valinskas) – buvęs „saugumietis“, turtingas ir itin griežtas vyras. Akivaizdu, jog Jurgis, norėdamas vesti jo dukrą, turės gerokai paprakaituoti...

 

Kodėl vienas kitą mylintys žmonės renkasi gyvenimą melo pinklėse? Ar gimę skirtinguose laikmečiuose gali rasti bendrą kalbą? Ar jaunų žmonių meilė vis dar gali nugalėti visus sunkumus?

 

Nauja, intriguojanti, aštraus humoro teatro komedija Uošvis į Palangos koncertrų salę atvyksta birželio 29 d.

 

Vaikai nemokamai neįleidžiami 

Amžiaus cenzas: 16 metų

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Vabalo filmai"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer