info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-07-07
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:40 val.
BILIETŲ KAINA
33.90 - 34.90
PIRKTI BILIETUS

Aktorių teatras: premjera

Atostogos su antrąja puse Palangoje. Beveik visiems pažįstama situacija. Aktorių teatro komedijoje "Atostogos su žmona" simpatiškas muzikos prodiuseris Tomas (akt. Julius Žalakevičius) atvažiuoja su savo mylimąja Egle (akt. Gabrielė Malinauskaitė) į Palangą. Apsigyvena prabangiuose apartamentuose ir planuoja vakare romantišką vakarą, kurio metu piršis savo išrinktąjai.  Deja, planas žlunga. Į tuos pačius apartamentus, švęsti savo vestuvių dvidešimtmečio, atsikrausto kita pora, Irena (akt. Vitalija Mockevičiūtė/ Neringa Varnelytė) ir Alfonsas (akt. Andrius Bialobžeskis).

 

Kodėl susidubliavo užsakymas? Ar Tomui ir Eglei pavyks romantiškas vakaras, kai tuose pačiuose apartamentuose apsigyvena nepažįstamieji iš provincijos? Ar dvidešimties metų Irenos ir Alfonso patirtis santuokoje bus geras pavyzdys Eglei ir Tomui? O gal kaip tik atgrąsys juos nuo lemtingo žingsnio? O dar paaiškės, kad kai kas slepia didelę paslaptį ir ta paslaptis piršlybas pastatys ant bedugnės krašto.

 

Komedija "Atostogos su žmona" pilna netikėtų situacijų, nesusipratimų, ir netgi nemenkos detektyvinės intrigos. Bet kaip ir visose gerose istorijose, pabaiga būna gera. O ar visiems gera, ar tik kai kam, pamatysite atėję ir savo akimis viską pamatę!

 

Komedija pasiilgusiems atostogų
Režisierius – Ričardas Vitkaitis
Pjesės autorius – Ramūnas Šimukauskas
Scenografė ir kostiumų dailininkė – Eglė Krasnovė
Vaidina: Vitalija Mockevičiūtė arba Neringa Varnelytė, Gabrielė Malinauskaitė, Andrius Bialobžeskis, Julius Žalakevičius.
N-16

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

VšĮ "Scenos profesionalai"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer