info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-07-19
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
02:00 val.
BILIETŲ KAINA
28.39 - 58.39
PIRKTI BILIETUS

Beissoul & Einius

Elektroninės muzikos ir meno duetas „Beissoul & Einius“ šią vasarą gerbėjams ruošia nežemiško gerumo koncertą Palangoje. Vienintelis elektroninės muzikos vizionierių pasirodymas pajūryje vyks liepos 19 d. Palangos koncertų salėje. 

 

Tarp dabarties ir ateities, muzikos ir mados, kūrybiškumo ir inovacijų – kiekvienas elektroninės muzikos ir meno dueto „Beissoul & Einius“ pasirodymas tai unikali patirtis, nauji potyriai, nunešantys į nesvarumo būseną, svajingą ir mistinį pasaulį. 

 

„Beissoul & Einius“ muzika skambėjo didžiausiuose Europos festivaliuose, Lietuvoje į jų areninius šou bilietų užtenka tik patiems greičiausiems ir atkakliausiems, o šimtai surengtų koncertų užsienio šalyse tik dar kartą įrodo, jog dueto kūryba yra pasaulinio lygio ir neturi ribų. 

 

Ypatinga charizma, plastika, hipnotizuojanti elektroninė muzika ir nieko realaus neprimenantys kostiumai kiekvieną jų pasirodymą paverčia fenomenaliu. Kūrėjai nesustoja eksperimentuoti garsu, šokiu ir įvaizdžiais, tad išgirdus juos vieną kartą gyvai, norisi dar ir dar. Žurnalai „Vogue“ ir „L‘Officiel“ duetą „Beissoul & Einius“ pristato kaip stiliaus ikoną. Jam priklauso trys Lietuvos metų elektroninės muzikos atlikėjo apdovanojimai ir nuo karjeros pradžios 2014 metais muzikantams skiriamos kasmetės nominacijos. 

 

„Beissoul & Einius“ – tai daugiau nei muzika, plačiau nei mada, toliau nei realybė. Ir visa tai – užburiančiame koncerte liepos 19 d. Palangos koncertų salėje. 

Nuolaidos

Pirmieji 300 stovimų bilietų už ypač gerą kainą

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Bravo events"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer