info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-10-10
RENGINIO PRADŽIA
19:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
18:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA
17.99 - 37.99
PIRKTI BILIETUS

Teatro komedija "Tai kada vaikai?"

„Tai kada vaikai?“ nėra paprastas klausimas, o veikiau mūsų kultūros paveldo dalis. Tai mėgstamiausias tetos Daivos juokelis, didžiausias Tavo tėvų galvos skausmas, paskutinis jūsų nepriklausomo gyvenimo atspindys.

 

Aistė (G. Glemžaitė) yra 30-metė vestuvių planuotoja, kuri nekenčia vestuvių. Marius (Repšys) – 38-erių elektrikas. Geras ir nuolankus, tačiau ne itin patrauklus vyras. Pora nuomoja butą Vilniaus senamiestyje, kuris iš tikro jiems kiek per brangus. Gyvenimas labai nelepina, bet tikrai ir neskriaudžia – visko kaip ir užtenka, tačiau iki pilnatvės lyg ir kažko trūksta. Laikrodis tiksi. Tik neaišku kam labiau – ar minėtai porai, ar Aistės šeimai. Tai ar sulauksime tų pabiručių, ar ne?!

 

Spektaklis narplios dažnai porai pažįstamą situaciją, kurioje ne vienas atpažins save. Ar gali du žmonės laimingai gyventi be vaikų? Ar be vaikų galima patirti „didįjį gyvenimo džiaugsmą“? O gal laikas pasiduoti spaudimui ir pabandyti? Jei taip, ar jau laikas susituokti ir prisiekti amžiną meilę?!

 

Komediją režisuoja daugybę sėkmingų darbų teatre bei kine sukūręs Dainius Kazlauskas. „Tai kada vaikai?“ prodiuseriai žiūrovams žada aštrų humorą, netikėtus ir pažįstamus siužeto vingius, intriguojančią pabaigą bei puikų garso takelį.

 

Specialiai šiam spektakliui sukurtuose vaizdo epizoduose, kurie bus rodomi pasirodymo metu, išvysite Lietuvos kino ir teatro žvaigždyną. Kas šie aktoriai sužinosite teatro salėse visoje Lietuvoje jau nuo 2024-ųjų sausio mėnesio.

 

Amžiaus cenzas: N-16

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Vabalo filmai"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer