info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-08-23
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA
29.00 - 39.00
PIRKTI BILIETUS

Spektaklis ''Kurortinis romanas''

Vos praėjusiais metais į teatro sceną po beveik 12 metų pertraukos sugrįžęs režisierius Dainius Kazlauskas pristato naujausią savo darbą – muzikinį spektaklį „Kurortinis romanas“, kuriame kartu su žymiais Lietuvos aktoriais vaidins ir pats. Istorija pasakos apie vyro bei moters santykį ir nukels žiūrovus į praėjusio amžiaus antrąją pusę, į miestą, kuriame kone kiekvienas turi šiltų prisiminimų ir sentimentų – Palangą.

 

„Parašiau pjesę tam, kad pastatyčiau spektaklį, kuriame suskambėtų viena mano mylima daina – Danutės Neimontaitės „Juodas garvežys“. Jeigu atvirai, norėjau padaryti kažką tokio, kad sugrįžčiau į tą vaikystės jausmą, kuomet lietingais sekmadieniais grįždavau namo, apsigaubdavau antklode ir žiūrėdavau „Dainų dainelę“. Manau, kad daugelis turime ryšį su lietuviškos estrados dainomis – spektaklyje jos suskambės naujai, kuriamos naujos aranžuotės. Labai norėjau pastatyti spektaklį, skirtą būtent tam XX a. antros pusės laikotarpiui“, – sako D. Kazlauskas.

 

Anot režisieriaus, spektaklyje bus nemažai intrigos ir juoko, tačiau pasakojimas visgi suksis apie pamatines vertybes – meilę, artimą ryšį, pagarbą, atvirumą vienas kitam, tad pažįstamų emocijų ir patirčių jame atras kiekvienas. Spektaklis „Kurortinis romanas“ taip pat bus apipintas sentimentais jau praėjusiems laikams.

 

„Vieniems tai bus mylimos dainos, kitiems – aprangos detalės, tretiems šypsnį galbūt sukels tais laikais populiarūs, o dabar beveik nebegirdimi žodžiai, pavyzdžiui „išpirdolinti“, – vardina D. Kazlauskas. – Noriu, kad ši istorija būtų labai šilta – ir mums scenoje, ir žiūrovams.“

 

Dviejų žmonių spektaklyje pakaitomis vaidins aktorė Lina Rastokaitė, Renata Kutinaitė, Andrius Povilauskas bei pats režisierius Dainius Kazlauskas. „Andrius mano senas geras bičiulis, esame su juo daug dirbę ir daug pridirbę, su Renata jau seniai turime vienas kitam darbines simpatijas, o Linai vaidmenį pasiūliau pačiai pirmai – dar tuomet, kai pjesę tik rašiau. Smagu surinkti į vieną būrį tokius talentingus žmones ir kartu įgyvendinti profesines svajones.“

 

D. Kazlauskas prisipažįsta, jog po ilgo laiko sugrįžti prie vaidybos buvo kiek neramu – jis bijojo, kad grįžęs nusivils, tačiau nutiko priešingai. „Atradau daug naujų dalykų ir kaip aktorius, ir kaip žmogus. Labai vertinu šią patirtį – vis dar yra ką pamatyti kitu kampu, tad kol dar galiu, kol dar leidžia kūnas – tuo mėgaujuosi“, – sako jis.

 

Spektaklio „Kurortinis romanas“ premjera (premjeroje vaidins D. Kazlauskas ir L. Rastokaitė) rugpjūčio 23 dieną Palangos koncertų salėje. 

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

UAB "Trendis"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer