info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-07-06
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:30 val.
BILIETŲ KAINA
34.90 - 54.90
PIRKTI BILIETUS

Alanas Chošnau. Vasaros šou

SAULĖ, JŪRA IR DIDYSIS VASAROS ŠOU! 

 

Visus pasiilgusius šilumos ir lengvo atostogų vėjo Alanas Chošnau jau kviečia į didįjį vasaros šou Palangos koncertų salėje 2024 m. liepos 6 d. - Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. Šiame koncerte vyks tikra šventė - apie ją kiek vėliau! 

 

Garsaus ir talentingo dainų autoriaus ir atlikėjo Alano Chošnau koncertas jums dovanos tik pačias gražiausias ir įsimintiniausias dainas iš 7 solinių lietuviškų albumų, tarp kurių "Laiškas ant sniego", "Tu man esi", "Kai svaigsta galva", "Žvaigždele mano", "Vien tik tau esu", "Už sapnų", "Geras jausmas", "Išlaisvink mane", taip pat naujo kūrybinio etapo kūriniai "Laukiau ilgai", "Kiek upė turi krantų", "Tūkstantis žodžių", "Ilgesys"...

 

„Nuo keturiolikos metų sąmoningai mačiau save tik muzikoje. Muzika man reiškia viską – kelio pradžią ir pabaigą.... Aš gyvenu muzika, dėl jos esu pasirengęs visą save atiduoti. Šią Dievo dovaną priėmiau su meile ir pasitikėjimu... Tikiu, kad klausytojai tai jaučia ir priima..." 

 

Alanas Chošnau išlieka autentiškas savito muzikinio braižo dainų kūrėjas, įvertintas ištikimų klausytojų, atrastas naujos kartos melomanų, kaip solo atlikėjas ne kartą pelnęs titulus "Metų atlikėjas", "Auksinis diskas", "Geriausia metų daina" ir kitus muzikinius apdovanojimus.

 

Didysis vasaros šou - savo srities profesionalų parengta šviesų efektų, vaizdo instaliacijų ir puikaus garso koncertas su daugybe žinomiausių ir mylimiausių solinių Alano kūrinių, kuriuos tikrai dainuosite kartu su atlikėju! Naujos nuotaikingos dainų aranžuotės ir šokių muzikos elementai nepaliks abejingų!

 

Pradėkite planuoti saulėtą vasarą jau dabar - įsigykite bilietus sau ir kitam - dovanų! 

 

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

VšĮ "Wow projektai"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer