info

Bilietus kviečiame įsigyti internetu

RENGINIO DATA
2024-07-31
RENGINIO PRADŽIA
20:00 val.
meeting_room
DURYS ATIDAROMOS
19:00 val.
RENGINIO TRUKMĖ
01:50 val.
BILIETŲ KAINA
24.70 - 54.70
PIRKTI BILIETUS

Vasaros Žvaigždės

„Vasaros žvaigždės“ žiba ne kasdien...

 

...Ona Kolobovaitė, Liudas Mikalauskas, Egidijus Bavikinas. O taip pat ir grupė "El Fuego" bei Raigardas Tautkus ir Šampaninis Kauno choras susiburia vienoje scenoje nedažnai. Galbūt vasara ir yra ta vienintelė proga pamatyti šiuos dainininkus ir kolektyvus kartu.

 

Dar kartą atidžiai žvilgtelėjus į šį artistų kontingentą, supranti, jog tai puikūs profesionalai, kurie supranta, kad vasara Palangoje yra skirta tik poilsiui ir rekreacijai. Jau dabar iš anksto galima įsivaizduoti tą malonumą, kurį patirs žiūrovai apsilankę šiame koncerte. Puikus atlikimo lygis, gausi humoro dozė. Specialiai parinktas ir apgalvotas repertuaras leis pasijusti tarsi tai būtų Berlyno Friedrichstadtpalast‘as ar Paryžiaus Mulen ružas. Tiesa ir ta, jog nei vieno iš šių artistų Jūs nepamatysite muzikuojant pajūrio užeigose. Tad gal iš ties visiems, kuriems artimesnis kavinių, barų ar restoraninių muzikantų žanras – verta gerai pagalvoti pasirenkant šį koncertą.  Juk „Vasaros žvaigždžių“ koncerte rinksis suprantantys ne tik muziką, bet ir jos gerą lygį.

 

Tad koncertas, be abejo, bus pripildytas meilės muzikai, šiltas ir malonus sielai. Geros kloties visiems, kurie atvyks šią vasarą į Palangą poilsiauti! Ir garantuojame, kad „Vasaros žvaigždžių“ koncertas bus geriausias pasirinkimas tuo metu būsiantiems Palangoje.

 

Tie kas lanko „ ATM kompanijos“ renginius, žino, jog niekados nebus nuvilti.

 

Vaikai nemokamai neįleidžiami

Nuolaidos

Netaikomos

Pertrauka

Nenumatoma

Organizatorius

VšĮ "Renginių sala"

© 2018 Palangos koncertų salė

Vytauto g. 43, LT-00135, Palanga
developer